Темиргалиев Дидар Тулеуович
2
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
- Ташмагамбетова Рысты НурымовнаОрыс тілінде оқытпайтын сыныптарындағы орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі
- Капиятова Фируза ШухратовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мабил Кенжегүл Математика пәні мұғалімі
- Маданиятова Жақсипа ҚанатқызыАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Ахмекенова Сая СайлаубаевнаТарих пәні мұғалімі
- Бекболат Марзия БекболатАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Алиаскарова Анара ТолеутаевнаТарих пәні мұғалімі
- Кудайбергенова Айнур БиржановнаТарих пәні мұғалімі
- Хабылан Бауыржан Математика пәні мұғалімі
- Даиров Нурлан КиналиденовичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Жагапаров Ержан МолдахметовичИнформатика пәні мұғалімі
- Мухаметчанова Бахытгуль КанатбековнаБастауыш сынып мұғалімі
- Ашимханова Булбул СоветовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Арипова Жанар РайымбековнаБастауыш сынып мұғалімі
- Токтагулова Зульфия ТоктагулкызыБастауыш сынып мұғалімі
- Жапарова Клара КамалбаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Касымова Юлия ЗаминовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Бастемиева Динара КайруллаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Абдрахманова Гульназия СарсембаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Кунанбаева Мейрамгуль МуратбаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Топанова Диляра БауржановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Худас Рина География пәні мұғалімі
- Рамазанов Серик БайтлековичДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Тыкпасов Бейбит ЖамбуловичДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Камзина Самал ЖантемировнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Уакышева Аягоз СансызбаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Еженхан Баатарбек Дене шынықтыру пәні мұғалімі
- Баймурат Ерденбек Химия пәні мұғалімі
- Елубай Айдана ЖолдасбекқызыТехнология пәні мұғалімі
- Кок Тотыкус Технология пәні мұғалімі
- Алдунгарова Асель КайратовнаТехнология пәні мұғалімі
- Олифиренко Евгения НиколаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Спиридонова Лолита ДмитриевнаТехнология пәні мұғалімі
- Азнабаева Гульсара КаирбековнаТехнология пәні мұғалімі
- Бишель Дамир ДавыдовичТехнология пәні мұғалімі
- Бердхаан Арманбек Технология пәні мұғалімі
- Хадыс Серикжан Технология пәні мұғалімі
- Адильханова Гульжан НурлановнаТехнология пәні мұғалімі
- Смаилканов Актас КелденовичТехнология пәні мұғалімі
- Бушумбаева Майда ГаккашевнаТехнология пәні мұғалімі
- Тишкин Виктор ИвановичТехнология пәні мұғалімі
- Садвокасова Зайра МейрамовнаТехнология пәні мұғалімі
- Косарик Василий ВасильевичТехнология пәні мұғалімі
- Абраева Асель АйбулатовнаТехнология пәні мұғалімі
- Россихина Любовь ПавловнаТехнология пәні мұғалімі
- Жанабеков Куандык КараматовичТехнология пәні мұғалімі
- Макишев Каиртас АскаровичТехнология пәні мұғалімі
- Сарсимбаева Кундыз ТемиргалыевнаТехнология пәні мұғалімі
- Шайзат Арыстанбек Технология пәні мұғалімі
- Люфт Александра НиколаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Шакирова Гульжанар ЖенисовнаТехнология пәні мұғалімі
- Шакиров Марат АмангельдиновичТехнология пәні мұғалімі
- Сыздыков Радик ЖумагалиевичТехнология пәні мұғалімі
- Оспанбекова Маншук МаратовнаТехнология пәні мұғалімі
- Рахимжанов Нурбек БагдатовичТехнология пәні мұғалімі
- Акмаганбетов Нурлыбек ОразбековичТехнология пәні мұғалімі
- Хавалхах Камила Технология пәні мұғалімі
- Махметова Динара ЧапаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Абетов Аскар ЖенисовичТехнология пәні мұғалімі
- Жусупова Дина СериковнаТехнология пәні мұғалімі
- Баязитова Толкын ВалихановнаТехнология пәні мұғалімі
- Кирсанов Федор ВикторовичТехнология пәні мұғалімі
- Кайль Виталий ВладимировичТехнология пәні мұғалімі