Сарсимбаева Кундыз Темиргалыевна
4
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
3
Достижений международного уровня
Достижений международного уровня
6
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Қыр. 11, 2023 - Дата окончания курса:
Қыр. 22, 2023 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
АО НЦПК "Өрлеу" - Тема курсов:
"Дизайн және көркемдік модельдеу саласында мұгалімдердің кәсіби құзыреттілігін арттыру"
- Дата начала курса:
Маусым 12, 2023 - Дата окончания курса:
Маусым 23, 2023 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
АО НЦПК "Өрлеу" - Тема курсов:
Тарих пәні мұғалімдерінің пәндік құзыреттіліктерін дамыту (5-9 сынып тар)
- Дата начала курса:
Маусым 15, 2020 - Дата окончания курса:
Маусым 26, 2020 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Республикалық - Предмет:
География - Место проведения курсов:
АО НЦПК "Өрлеу" - Тема курсов:
Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында географияны оқыту нәтижелерін бағалаудың критериалды тәсілдері
- Дата начала курса:
Қаң. 27, 2023 - Дата окончания курса:
Қаң. 27, 2023 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
РИПКСО «Орлеу» - Тема курсов:
"Буллинг - себептері, формалары, алдын алу"
- Дата начала курса:
Жел. 3, 2019 - Дата окончания курса:
Жел. 7, 2019 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Облыстық - Предмет:
Тарих - Место проведения курсов:
АО НЦПК "Өрлеу" - Тема курсов:
"Зайырлылық және дінтану негіздері" курсын оқытудың теориялық және әдістемелік негіздері
- Дата начала курса:
Қыр. 29, 2020 - Дата окончания курса:
Қаз. 13, 2020 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Облыстық - Предмет:
Дүниежүзі тарихы - Место проведения курсов:
АО НЦПК "Өрлеу" - Тема курсов:
Курс по образовательной программе повышения квалификации педагогических кадров по предметам "Всемирная история" и "Основы права" в рамках обнавления содержания среднего образования РК
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Ақп. 29, 2024 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Республикалық - Ақбота
- Дата:
Қаз. 10, 2023 - Тип достижения:
Интеллектуалды жарыстың жеңімпазы - Уровень:
Қалалық - "Менің кіші Отаным" Республикалық жас тарихшылар зияткерлік байқауының жүлдегері
- Дата:
Мамыр 31, 2023 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Республикалық - Тарих ата
- Дата:
Қаң. 20, 2023 - Тип достижения:
Суреттер конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - ХҮІІ Областной конкурс детского рисунка, Диплом І степени
- Дата:
Қаң. 18, 2023 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Қалалық - 5-6 сыныптарға арналған республикалық олимпиаданың қалалық кезеңі
- Дата:
Қар. 21, 2022 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Детский конкурс "Ақ көгершін-2022" среда детей-инвалидов и детей с особыми образовательными потребностям Павлодарской области, ІІ место по номинации " Как прекрасен этот мир"
- Дата:
Мамыр 18, 2022 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Республикалық - Республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасы
- Дата:
Мамыр 18, 2022 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасы
- Дата:
Наурыз 7, 2022 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Қалалық - "Қуанамын гүліммен" қолөнер байқауынан І дәрежелі диплом
- Дата:
Қаң. 6, 2022 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Облыстық - Диплом за активное участие в ХҮІ Региональном конкурсе детского рисунка "Зимние фантазии"
- Дата:
Қыр. 27, 2021 - Тип достижения:
Интеллектуалды жарыстың жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - 9-10 сынып оқушылары арасында "Менің кіші Отаным" ІҮ Республикалық интеллектуалды конкурсы
- Дата:
Қаң. 11, 2021 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - ХҮ Областной конкурс детского рисунка
- Дата:
Мамыр 10, 2020 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Қалалық - Республиканский конкурс "Мы - наследники Победы" посвященный 75-летию Победы ВОВ
- Дата:
Қаң. 11, 2020 - Тип достижения:
Суреттер конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - ХІҮ Областной конкурс детского рисунка
- Дата:
Қаң. 11, 2019 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Өңірлік - ХІІІ-ші аймақтық "Зимние фантазии" балалар сурет сайысы
- Дата:
Листы наблюдения уроков
- Дата:
Қаң. 9, 2024 - Предмет:
Қазақстан тарихы - Школа проведения урока:
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Бесқауға жалпы орта білім беру мектебі" КММ - 6-сынып. Моңғол империясының құрылуы. Бақылаушы: Бейсенова Г.Д.
- Дата:
Қар. 13, 2023 - Предмет:
Қазақстан тарихы - Школа проведения урока:
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Бесқауға жалпы орта білім беру мектебі" КММ - 10-сынып. Қазақстандағы этногенез және этникалық процестер
- Дата:
Қар. 9, 2023 - Предмет:
Қазақстан тарихы - Школа проведения урока:
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Бесқауға жалпы орта білім беру мектебі" КММ - 5-сынып. Қазақстан аумағында темірдің игерілуі. Бақылаушы: Сулейменова Г.Ж.
- Дата:
Қыр. 27, 2023 - Предмет:
Қазақстан тарихы - Школа проведения урока:
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Бесқауға жалпы орта білім беру мектебі" КММ - 9-сынып."Жылымық" кезеңіндегі Қазақстанның қоғамдық-саяси дамуы. Бақылаушы: Бейсенова Г.Д.
- Дата:
Қыр. 6, 2023 - Предмет:
Қазақстан тарихы - Школа проведения урока:
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Бесқауға жалпы орта білім беру мектебі" КММ - 9-сынып. Соғыстан кейінгі Қазақ КСР-нің әлеуметтік экономикалық дамуы
- Дата:
- Сулейменов Дюсембай НажмиденовичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Бейсенова Гульнара ДюсембаевнаМатематика оқытушысы
- Жалмагамбетова Гульбаршин ЖумажановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Хадам Бөлеген Музыка пәні мұғалімі
- Сулейменова Гульнар ЖамсабовнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Абишева Абишева АйсулуҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бейсенова Мунара ИренгаиповнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Елубай Айдана ЖолдасбекқызыТехнология пәні мұғалімі
- Кок Тотыкус Технология пәні мұғалімі
- Алдунгарова Асель КайратовнаТехнология пәні мұғалімі
- Олифиренко Евгения НиколаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Спиридонова Лолита ДмитриевнаТехнология пәні мұғалімі
- Азнабаева Гульсара КаирбековнаТехнология пәні мұғалімі
- Хамзин Серикболсын ЕриковичТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Бишель Дамир ДавыдовичТехнология пәні мұғалімі
- Болюгенова Зухра ЕрмрзаевнаТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Бердхаан Арманбек Технология пәні мұғалімі
- Темиргалиев Дидар ТулеуовичТехнология пәні мұғалімі
- Хадыс Серикжан Технология пәні мұғалімі
- Адильханова Гульжан НурлановнаТехнология пәні мұғалімі
- Смаилканов Актас КелденовичТехнология пәні мұғалімі
- Амирханова Жанаргуль МейрамовнаТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Бушумбаева Майда ГаккашевнаТехнология пәні мұғалімі
- Тишкин Виктор ИвановичТехнология пәні мұғалімі
- Садвокасова Зайра МейрамовнаТехнология пәні мұғалімі
- Косарик Василий ВасильевичТехнология пәні мұғалімі
- Абраева Асель АйбулатовнаТехнология пәні мұғалімі
- Баймухамбетова Айсулу ЖумашевнаТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Аубакирова Динара КалижановнаТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Туранова Галия ДуконовнаТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Смагулова Гульзада РамазановнаТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Мубаракова Жанылхан ТокановнаТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Жанабеков Куандык КараматовичТехнология пәні мұғалімі
- Макишев Каиртас АскаровичТехнология пәні мұғалімі
- Шайзат Арыстанбек Технология пәні мұғалімі
- Люфт Александра НиколаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Шакирова Гульжанар ЖенисовнаТехнология пәні мұғалімі
- Шакиров Марат АмангельдиновичТехнология пәні мұғалімі
- Башаров Маханбет ТемирхановичТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Сыздыков Радик ЖумагалиевичТехнология пәні мұғалімі
- Жакиянова Арай НургазыевнаТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Оспанбекова Маншук МаратовнаТехнология пәні мұғалімі
- Калиева Айнаш СагинтаевнаТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Рахимжанов Нурбек БагдатовичТехнология пәні мұғалімі
- Акмаганбетов Нурлыбек ОразбековичТехнология пәні мұғалімі
- Хавалхах Камила Технология пәні мұғалімі
- Канышева Жумагуль ЖансолтановнаТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Кузьмина Елена ПетровнаТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Махметова Динара ЧапаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Жунуспаева Калка ХамитовнаТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Салимов Жанат СапашовичТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Аскарова Лаура ЖумабековнаТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Кутышева Елена АнатольевнаТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Жетписбаева Гульжанат АмангельдиевнаТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Смагулова Кымбат ЕрболатовнаТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Тлектесов Ержан МуратовичТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Джумабекова Айгуль КулатаевнаТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Жигмэд Бекежан Тарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Иманшарипова Айжан АскаровнаТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Абетов Аскар ЖенисовичТехнология пәні мұғалімі
- Молдабекова Зауреш КаирбековнаТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Какабаева Айнаш МаматаевнаТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Жусупова Дина СериковнаТехнология пәні мұғалімі
- Баязитова Толкын ВалихановнаТехнология пәні мұғалімі
- Кирсанов Федор ВикторовичТехнология пәні мұғалімі
- Таран Елена ГеннадьевнаТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Кайль Виталий ВладимировичТехнология пәні мұғалімі