Жария профильдер
Қоғамдық профильдердің саны2912
Асылбекова Райгуль Сембаевна
Кітапхана меңгерушісі
Ромашова Людмила Валерьевна
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Береснева Ольга Юрьевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Алимова Замзагуль Иренгаиповна
Информатика пәні мұғалімі
Соваровская Татьяна Николаевна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Елубай Айдана Жолдасбекқызы
Технология пәні мұғалімі
Беспалько Елена Каирбековна
Кітапхана меңгерушісі
Мухамедьярова Галина Михайловна
Кітапхана меңгерушісі
Серик Данагуль
Кітапханашы
Жунусова Асель Николаевна
Кітапхана меңгерушісі
Бобылев Сергей Сергеевич
Информатика пәні мұғалімі
Романов Азамат Махмудович
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Темирханова Сауле Егеуовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Балгабаева Жанна Кабдуахитовна
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Жаминова Гульжан Бахытовна
Биология пәні мұғалімі
Сержан Жанболат
Бастауыш сынып мұғалімі
Бажикова Бахыт Амантаевна
Директордың оқу-тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
Керімбай Нұрсұлтан Ерболұлы
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Кузкенова Кымбат Кабиденовна
Математика пәні мұғалімі
Пажир Ахсунхар
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Еркінғалиқызы Айжан
Директордың ақпараттық технологиялар ісі жөніндегі орынбасары
Ситникова Наталья Валерьевна
Ғылыми-әдістемелік жұмыс жөніндегі орынбасары
Сейлханова Райхан Еркиновна
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Татенова Сайра Байниязовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Ташмагамбетова Рысты Нурымовна
Орыс тілінде оқытпайтын сыныптарындағы орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі
Куйкасова Мадина Болатовна
Директордың орынбасары
Тютенова Кадиша Маратовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Рахмангулова Салтанат Канатовна
Директордың орынбасары
Захаренко Татьяна Алексеевна
Тарих пәні мұғалімі
Жаналинова Гульбаршин Каиржановна
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Сизько Анжелика Викторовна
Тарих пәні мұғалімі
Сулейменов Дюсембай Нажмиденович
Дене шынықтыру пәні оқытушысы
Рахимбаева Айнур Кендибаевна
Ғылыми-әдістемелік жұмыс жөніндегі орынбасары
Баспакова Наталья Еркеновна
Физика пәні оқытушысы
Бабашаикова Кымбат Советовна
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Майбасова Гульнар Олжабаевна
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Арынова Бибигуль Темиргалиевна
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Жалпаков Марат Темиржанович
Заведующий отделением
Надежкина Дарья Николаевна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Рысбаева Жанна Жаксылыковна
Тарих пәні мұғалімі
Лисс Ирина Александровна
Бастауыш сынып мұғалімі
Исадинова Динара Канатовна
Өзін-өзі тану пәні оқытушысы
Ауыт Алтынгул
Химия пәні мұғалімі
Тилеуд Бердихан
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Кок Тотыкус
Технология пәні мұғалімі
Маринко Людмила Владимировна
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Бегимоваға Айнур Амираевна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Балтабаева Айгерим Каликановна
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Гнатына Татьяна Леонидовна
Әлеуметтік педагог
Конусбаев Азамат Абдразакович
Математика пәні мұғалімі
Кабулдина Дина Каировна
Математика пәні мұғалімі
Рустемова Алия Жолдыбаевна
Кітапхана меңгерушісі
Соколова Ольга Михайловна
Бастауыш сынып мұғалімі
Қимаш Гүлсая Дарханқызы
Химия пәні мұғалімі
Сахаба Амангул
Информатика пәні мұғалімі
Магауина Жансулу Тлектесовна
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Джагапаров Рустам Ерназарович
Информатика пәні мұғалімі
Демчук Амина Сергеевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Зайкенов Кайырболат Бекмырзаевич
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Аментаева Алтынгуль Бакытовна
Директордың оқу-тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
Нарымбетова Маржан Байдуллаевна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Берекенова Айтолкын Жумагаликызы
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Кенжебаева Зауреш Каирбаевна
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Жумабекова Рысты Айтмаганбетовна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәні оқытушысы
Ботаева Динара Мухарамовна
Орыс тілінде оқытпайтын сыныптарындағы орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі
Оразалинова Салтанат Серикбековна
Информатика пәні мұғалімі
Ажманов Назымбек Дюсенович
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Архипова Анна Николаевна
Дене шынықтыру нұсқаушысы
Назымова Бахыт Кайденовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Ромашова Анастасия Эдуардовна
Биология пәні мұғалімі
Досжанова Салтанат Баязитовна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Кенжебаева Карлыгаш Токтаровна
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Жолкебаева Асем Алпысовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Манькова Наталья Валерьевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Шапауов Алибек Кабыкенович
Тарих пәні мұғалімі
Аманкулова Ундемес Игеновна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Сулейменова Шугыла Алихановна
География пәні мұғалімі
Абушахим Аида Болатовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Чужаева Кунсулу Сеитовна
Информатика пәні мұғалімі
Молдагазинова Каным Жилкайдаровна
Директордың бейіндік ісі жөніндегі орынбасары
Алдунгарова Асель Кайратовна
Технология пәні мұғалімі
Нургазинов Бахтияр Сансызбаевич
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Холмова Елена Владимировна
Тарих пәні мұғалімі
Искакова Майра Жексенбаевна
Биология пәні оқытушысы
Кисина Макен Амангельдиновна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Борисов Вадим Викторович
Музыкалық пәндерінің оқытушысы
Логинов Николай Юрьевич
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Городов Олег Сергеевич
Физика пәні мұғалімі
Шакутова Журсун Туяковна
Бастауыш сынып мұғалімі
Цырульник Федор Федорович
Физика пәні мұғалімі
Халел Гулжамал
Бастауыш сынып мұғалімі
Молдахметова Жадыра Бахытжановна
Музыкалық теория пәндерінің оқытушысы
Айтембетова Гульмира Эржановна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Калиева Анара Амангельдыевна
Директордың оқу-әдістемелік ісі жөніндегі орынбасары
Шнайдер Виктория Анатольевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Самаров Гинаят Кабиденович
Математика пәні мұғалімі
Заирова Бибигуль Бейсенбековна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Егорычева Кристина Владимировна
Бастауыш сынып мұғалімі
Корня Алиса Кабикеновна
Музыка пәні мұғалімі
Букенова Алмагуль Жумагуловна
Бастауыш сынып мұғалімі
Есмагамбетова Наргуль Талгатбековна
Ағылшын тілі пәні оқытушысы
Хасенова Сандугаш Бауржановна
Бастауыш сынып мұғалімі
Саденова Мейрамгуль Кошеновна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Оразханова Март
Бастауыш сынып мұғалімі
Аипова Аимгуль Сапаровна
Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
Тактамысова Айжан Кайрлыковна
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Жукенова Галия Еркиновна
Бастауыш сынып мұғалімі
Ахметова Жанаргуль Уалихановна
Математика пәні мұғалімі
Бекбергенова Нургуль Сатболатовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Порошина Лариса Ивановна
Математика пәні мұғалімі
Фрикк Валентина Сергеевна
Химия пәні мұғалімі
Байболат Оразай
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Рай Назигуль
Бастауыш сынып мұғалімі
Бекенова Таттыгуль Кундызбековна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Эрдэм Аясавлей
Бастауыш сынып мұғалімі
Каиржанова Ермек Аяпбергеновна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Кашаубаева Айнагуль Каиркешовна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Мажикова Сара Касеновна
Бастауыш сынып мұғалімі
Вагнер Оксана Вячеславовна
Көркем еңбек пәні мұғалімі
Байзуллина Бибинур Куатовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Джарболова Айгуль Айбековна
Бастауыш сынып мұғалімі
Капиятова Фируза Шухратовна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Маманиязова Гульфайра Оразовна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Альгужинов Кобланды Канатович
Дене шынықтыру пәні оқытушысы
Рамазанова Галия Габдугалимовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Хочеева Фарида Анатольевна
Информатика пәні мұғалімі
Темиртас Даметкен Аманкельдыевна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Султанбекова Алина Азёмавна
Информатика пәні мұғалімі
Токсанбаева Айгерим Жетпысбаевна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Базарбай Әйгерім Мұратқызы
Қазақ тілінде оқытпайтын сыныптарындағы қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі
Нурмакина Кульпан Ерсаиновна
Арнайы пәндер оқытушысы
Мукушев Даулен Маканович
Тарих пәні мұғалімі
Жумабаева Гульжаз Кажигельдиевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Олифиренко Евгения Николаевна
География пәні мұғалімі
Имашхан Акерке
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Досымханова Зауреш Муратовна
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Граф Олег Леонидович
Математика пәні мұғалімі
Айдарханова Динара Дюсеновна
Информатика пәні мұғалімі
Спанова Ризагуль Кадыровна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Жанибек Салтанат
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Бейсенова Гульнара Дюсембаевна
Математика оқытушысы
Макашева Айнагуль Рамазановна
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Серигхан Айман Серигханкызы
Қазақ тілі мен әдебиеті пәні оқытушысы
Жайкбаева Гульнара Азанбаевна
Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
Истаева Асель Тасбулатовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Ахтанова Асия Сабитовна
Информатика пәні мұғалімі
Притыко Людмила Леонидовна
Математика пәні мұғалімі
Жагипарова Акмарал Болатхановна
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Лампартер Елена Витальевна
Орыс тілі пәні мұғалімі
Амирова Гульнара Дюсентаевна
Көркем еңбек пәні мұғалімі
Байманкулова Асель Хайроллаевна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Кульсаринова Гульмира Еркиновна
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Нурмашева Алия Кабдульакатовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Асидолда Жарқынгүл
Информатика пәні мұғалімі
Мукашева Мадина Жанбырбаевна
Математика пәні мұғалімі
Жумабаева Айман
Физика пәні мұғалімі
Ибрагимова Сабира Ханнановна
Бастауыш сынып мұғалімі
Торехан Гульсара
Информатика пәні мұғалімі
Московченко Наталья Ивановна
Бастауыш сынып мұғалімі
Куземшин Айдар Ерболович
Биология пәні мұғалімі
Сакенова Турсын Аманбаевна
Математика пәні мұғалімі
Магжанов Данияр Ерикович
Информатика пәні мұғалімі
Сеилханова Самал Дюйсембаевна
Өзін-өзі тану пәні мұғалімі
Шпенст Құралай Оразғалиқызы
Бастауыш сынып мұғалімі
Адамбаева Айгуль Мадашовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Мабил Кенжегүл
Математика пәні мұғалімі
Машрапова Асия Еркиновна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Емельянова Мария Дмитриевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Джумабекова Мадина Мейрамкызы
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Черненко Татьяна Васильевна
Математика пәні мұғалімі
Есенгужинова Ажар Кайруловна
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Заикина Ирина Анатольевна
Физика пәні мұғалімі
Дериглазова Екатерина Васильевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Вишня Татьяна Александровна
Көркем еңбек пәні мұғалімі
Демидова Ирина Сергеевна
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Амирова Гульдана Мадениетовна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Негманова Каирпану Канапьяновна
Информатика пәні мұғалімі
Найжанова Роза Ермековна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Васильева Елена Александровна
Бастауыш сынып мұғалімі
Жапарова Жанар Кабдуллиновна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Мукатаева Замзагуль Талиповна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Белкина Елена Владимировна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Сматова Индира Жанатовна
Математика пәні мұғалімі
Мухамбетжанова Айнур Каиргельдиновна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Крикунов Михаил Евгеньевич
Тарих пәні мұғалімі
Пилишкина Юлия Борисовна
Музыка пәні мұғалімі
Тасымова Арайлым Маратжановна
Бастауыш сынып мұғалімі
Саяхат Нургайм
Информатика пәні оқытушысы
Хусаинов Рауф Рафикович
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Лацарус Елена Анатольевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Спиридонова Лолита Дмитриевна
Технология пәні мұғалімі
Серякова Наталья Владимировна
Бастауыш сынып мұғалімі
Комкина Анна Владимировна
Дене шынықтыру пәні оқытушысы
Пилясова Оксана Николаевна
Химия және биология пәндер оқытушысы
Марахова Наталья Владимировна
Бастауыш сынып мұғалімі
Азнабаева Гульсара Каирбековна
Технология пәні мұғалімі
Логунов Григорий Владимирович
Математика пәні мұғалімі
Карюкина Александра Николаевна
Информатика пәні мұғалімі
Жампеисова Саулеш
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Копущу Ольга Николаевна
Орыс тілі мен әдебиеті пәні оқытушысы
Кенжибаева Алмагуль Саркеновна
Бастауыш сынып мұғалімі
Дугина Анастасия Егоровна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Базар Лашын
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Кукуруза Ирина Алексеевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Казахбаева Багила Уразбековна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Каирбекова Дайана Сериковна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Ибраева Роза Мубараковна
Бастауыш сынып мұғалімі
Федоренко Сергей Геннадьевич
Тарих пәні мұғалімі
Курманбаева Альфия Исмагуловна
Бастауыш сынып мұғалімі
Турсунова Кадиша Слямгалиевна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Шипова Оксана Петровна
Дене шынықтыру нұсқаушысы
Жакупова Айгуль Туяковна
Тарих пәні мұғалімі
Апаева Динара Нурмхановна
Музыка пәні мұғалімі
Евсюкова Татьяна Анатольевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Апаева Айна Тулюгуновна
Математика пәні мұғалімі
Мурзакова Виктория Викторовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Маркабаева Эльмира Аж-Жанибековна
Бастауыш сынып мұғалімі
Худжанова Алия Заркешевна
Арнайы пәндер оқытушысы
Жармуханбетова Айнура Бекеновна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Байтанова Гульжан Сансызбаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Еркинжасова Ляззат Ерлановна
Математика пәні мұғалімі
Мухитова Айнур Мараловна
Тарих пәні мұғалімі
Есенбаева Фариза Кайпназаровна
Бастауыш сынып мұғалімі
Прохоренко Людмила Николаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Майдан Юлия Николаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Иманбаева Айнур Сериккалиевна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Темиржанова Майдаш Каиржановна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Каиркулов Ерхан Саттарович
Тарих пәні мұғалімі
Мәдениет Арайгүл
Бастауыш сынып мұғалімі
Аубакиров Азат Ниязбекович
Көркем еңбек пәні мұғалімі
Ахметова Айгуль Сарсенбековна
Бастауыш сынып мұғалімі
Шуколюкова Лилия Петровна
Бастауыш сынып мұғалімі
Уздембаева Айман Муратовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Хуандаг Аягаз
Бастауыш сынып мұғалімі
Карымжанов Кайрат Кадырович
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Хамзин Серикболсын Ерикович
Тарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
Садыгазин Нурканат Сарсенбаевич
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Ибраева Алия Атакозыовна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Волосейко Ирина Владимировна
Физика пәні мұғалімі
Тихонова Лариса Евгеньевна
Математика оқытушысы
Хазез Салтанат
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Мұқаш Зарина Асқарқызы
Математика пәні мұғалімі
Киршина Валентина Владимировна
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Полетаева Мария Алексеевна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Безуглова Наталья Геннадьевна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Танжарикова Салтанат Дюсенбаевна
Информатика пәні мұғалімі
Сулеева Айдана Мухамеджановна
Бастауыш сынып мұғалімі
Шұғла Ақмира
Математика пәні мұғалімі
Бейсембаев Асыльбек Аркарбекович
Информатика пәні мұғалімі
Уалитова Асель Жаскайратовна
Қазақ тілінде оқытпайтын сыныптарындағы қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі
Баисова Регина Рафаильевна
Қосымша білім беру педагогы
Мухан Аягөз Рымбекқызы
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Гарчук Дарья Николаевна
Химия және биология пәндері мұғалімі
Хуанвай Аянуур
Биология пәні мұғалімі
Адылбаева Индира Нурмухановна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Жаксылыкова Толкын Каирбековна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Асаинова Айдана Бериковна
Дене шынықтыру нұсқаушысы
Талғатбек Нұрсәуле
Бастауыш сынып мұғалімі
Нурумова Алия Бекжигитовна
География пәні оқытушысы
Абитанова Гульнара Кайрулиевна
Информатика пәні мұғалімі
Рогова Елена Петровна
Орыс тілі пәні мұғалімі
Талгатбек Нурболат
Физика пәні мұғалімі
Амирбекова Анар Кудайбергеновна
Бастауыш сынып мұғалімі
Садыков Нурболат Оразбекович
Тарих пәні мұғалімі
Кузнецов Артём Сергеевич
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Канжигалинова Айнура Васильевна
Математика пәні мұғалімі
Владимирова Галина Владимировна
Көркем еңбек пәні мұғалімі
Нурпеисова Самал Жандарбековна
Бастауыш сынып мұғалімі
Омирбаева Алтынай Максутовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Кабдулова Гайша Жуматовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Раш Бахытжол
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Голева Людмила Викторовна
Математика пәні мұғалімі
Акпанбетова Жанар Рахметовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Маданиятова Жақсипа Қанатқызы
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Олжагельдинов Берик Куатович
Тарих пәні мұғалімі
Литвин Галина Алексеевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Камитова Кульзира Масалимовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Мустафина Салтанат Кабдрашовна
Орыс тілі пәні мұғалімі
Наривончик Людмила Сергеевна
Химия пәні мұғалімі
Каирбаева Айжан Бауыржановна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Бишель Дамир Давыдович
Технология пәні мұғалімі
Сайбель Наталья Дмитриевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Садбекова Екатерина Викторовна
Информатика пәні мұғалімі
Темрханов Толеухан
Тарих пәні мұғалімі
Сейсембаева Гульнур Еркасымовна
Математика пәні мұғалімі
Артес Еркегул -
Тарих пәні мұғалімі
Данчук Кристина Николаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Уахитов Адиль Амангельдинович
Бастауыш сынып мұғалімі
Кейль Екатерина Олеговна
Бастауыш сынып мұғалімі
Ауыт Хуанбег
Алғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
Амантай Береке
Информатика пәні мұғалімі
Даутова Раушан Естурсуновна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Рахимов Ербол Жакыпжанович
Алғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
Гинаятова Анеля Нурбековна
Физика пәні мұғалімі
Толеу Баян Ханагаткызы
Қазақ тілі мен әдебиеті пәні оқытушысы
Абдулина Динара Сапарбековна
Бастауыш сынып мұғалімі
Сарсенова Азиза Еркеновна
Тарих пәні мұғалімі
Есмагамбетова Мейрамгуль Газизовна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Хибат Бауыржан
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Оразалина Бекзат Ерболовна
Информатика пәні мұғалімі
Жангазина Нургуль Ахметбековна
Информатика пәні мұғалімі
Дюсембаева Айгуль Меркимбаевна
Химия және биология пәндері мұғалімі
Сапарбаева Алия Азатовна
Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
Шакенова Анара Сапаровна
Информатика пәні мұғалімі
Томаз Екатерина Анатольевна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Имахмет Гүлбақыт Қобланқызы
Химия пәні мұғалімі
Баяманова Гульзам Кинаятовна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Абденбаева Анар Дияровна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Жумабекова Шынар Болатовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Жумалинова Асия Каирбековна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Абайхан Бисара
Бастауыш сынып мұғалімі
Ныгманова Асел Зекеновна
Бастауыш сынып мұғалімі
Ахметова Мира Мухаметкановна
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Мирзаханова Луиза Ахметовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Кайкенова Алия Адамовна
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Тулиндинов Марат Каиржанович
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Булганбай Бижан
Педагог-психолог
Ахмет Мейрамгүл
Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
Кадирбек Серикбол
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Уахитов Дастан Каирбекович
Алғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
Оразова Арайлым Мейрамбекқызы
Бастауыш сынып мұғалімі
Кабенова Самал Максутовна
Математика пәні мұғалімі
Кусаинова Татьяна Александровна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Мусабекова Мадина Сериккановна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Отепов Адлет Нурумович
География пәні мұғалімі
Жетписбай Хуандаг
Бастауыш сынып мұғалімі
Байгелова Шынар Салаватовна
Математика оқытушысы
Джусупова Маржангул Асылбековна
Бастауыш сынып мұғалімі
Моншакова Кунсулу Назырбаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Яхшиликов Нурлыбай Базарович
Биология пәні мұғалімі
Куватова Бахыт Нурумхановна
Информатика пәні мұғалімі
Алимова Роза Жолдыбаевна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Морозова Лариса Сергеевна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Болюгенова Зухра Ермрзаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Хворова Оксана Юрьевна
Тарих пәні мұғалімі
Жумабекова Гулжайнат Бейбитовна
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Омарова Айсулу Эдиковна
Бастауыш сынып мұғалімі
Гофман Алена
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Шаикова Махаббат Мурзабаевна
Информатика пәні мұғалімі
Укенова Кымбат Тохтаровна
Кітапхана меңгерушісі
Жунусова Арайлым Мейрамбековна
Бастауыш сынып мұғалімі
Ломонос Хазира
Әлеуметтік педагог
Калелхан Ертай
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Қабылғани Еркінгүл
Бастауыш сынып мұғалімі
Өмірбек Нұржамал Жақсылыққызы
Бастауыш сынып мұғалімі
Азатова Жанна Жанабаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Панова Виктория Владимировна
Өзін-өзі тану пәні мұғалімі
Акатаева Айнаш Думашевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Габдылуап Амангелді Мұратұлы
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Тлеубаев Арман Жаксылыкович
География пәні мұғалімі
Смаилова Акдана Маратовна
Биология пәні мұғалімі
Мергалиева Нургуль Бакытовна
Математика пәні мұғалімі
Сулейменова Гулия Мейрамовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Аюбаева Гүлдана Мустахимқызы
Бастауыш сынып мұғалімі
Уалханов Темирлан Балдбаатарович
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Каирбеков Серик Кимышевич
География пәні оқытушысы
Хамархан Алмагуль
Бастауыш сынып мұғалімі
Меланьина Арина Александровна
Қосымша білім беру педагогы
Мисфахитинов Михаил Баткенович
Математика пәні мұғалімі
Жолдыбаева Жанар Максутовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Пузырина Галина Ивановна
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Тусупбаев Хабдулкаким Рымбаевич
Математика пәні мұғалімі
Иваньков Яков Владимирович
Химия пәні мұғалімі
Инирбай Дана Сабитовна
Физика пәні мұғалімі
Роот Николай Владимирович
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Аксенюк Вера Викторовна
Химия және биология пәндері мұғалімі
Едильбаева Жулдуз Галимжановна
Бастауыш сынып мұғалімі
Монголхан Рысгүл
Химия пәні мұғалімі
Сулейменова Хамида Буркитбаевна
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Баисов Ерлан Хазидулович
Көркем еңбек пәні мұғалімі
Орынгазиева Гулназ Орынгазиевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Мамбетова Сауле Сапаровна
Орыс тілі пәні мұғалімі
Сайран Декабрь
Музыка жетекшісі
Филиппова Нина Федоровна
География пәні мұғалімі
Сарсенбекова Гульназ Шарамазанқызы
Бастауыш сынып мұғалімі
Барканова Наталья Алексеевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Орашева Маржан Сериковна
Физика пәні мұғалімі
Байсугурова Рахат Жаксимуратовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Мамираймов Самат Умбетбаевич
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Сериков Даулет
Тарих пәні оқытушысы
Глазко Наталья Николаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Касенов Шаймурат Жумабаевич
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Аканова Альмира Каиргельдыевна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Шафигуллина Венера Альбиртовна
География пәні мұғалімі
Сулейменова Самал Бауыржановна
Бастауыш сынып мұғалімі
Аканов Аскар Магзамович
Көркем еңбек пәні мұғалімі
Ащербеков Мухамет Жумабаевич
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Махметова Дария Канатовна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Малинина Ирина Владимировна
Химия және биология пәндері мұғалімі
Мухаметжан Жания Бердыбековна
Информатика пәні мұғалімі
Акылбеков Данияр Болатович
Тарих пәні мұғалімі
Матайбаева Жадыра Серикбековна
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Смагулова Ботагоз Мейрамовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Мушкенова Эльвира Шукировна
Физика пәні мұғалімі
Шнайдер Светлана Александровна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Ахмекенова Сая Сайлаубаевна
Тарих пәні мұғалімі
Болатова Жадыра Кабылбековна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Бекболат Марзия Бекболат
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Латыпова Назгул Каиркеновна
Бастауыш сынып мұғалімі
Ербол Харыгаш
Бастауыш сынып мұғалімі
Бердхаан Арманбек
Технология пәні мұғалімі
Құсайын Қиса Саятұлы
Көркем еңбек пәні мұғалімі
Болатбек Шынаргүл
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Билялова Ардак Ахметсалимовна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәні оқытушысы
Камина Акбала Канатбековна
Бастауыш сынып мұғалімі
Аралова Нургуль Кабдуовна
Математика пәні мұғалімі
Жантенова Жулдыз Асылболатовна
Биология пәні мұғалімі
Аубакирова Салтанат Жумабаевна
Биология пәні мұғалімі
Алибаева Дарина Даниярқызы
Математика пәні мұғалімі
Темиргалиев Дидар Тулеуович
Технология пәні мұғалімі
Бейбит Самалгул
Физика пәні мұғалімі
Бирлик Алтай
Математика пәні мұғалімі
Қызыр Бәтима
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Мукашева Гульзат Маратовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Жанат Эргали
Бастауыш сынып мұғалімі
Адайхан Бахыт
Математика пәні мұғалімі
Хабылан Бауыржан
Математика пәні мұғалімі
Рахматуллина Наиля Миясаровна
Бастауыш сынып мұғалімі
Омарбекова Асем Сансызбаевна
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Асен Аманжол
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Баярбек Кынбат
Математика пәні мұғалімі
Азенова Базаркуль Саткешевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Беспрозванная Ольга Владимировна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Ахай Мария
Тәрбиеші
Дандыбаева Рыста Хайбрахмановна
Бастауыш сынып мұғалімі
Жусупбаева Жупар Рамазановна
Бастауыш сынып мұғалімі
Рашат Аманжол
Химия пәні мұғалімі
Хамитова Гульмира Ержановна
Бастауыш сынып мұғалімі
Мусина Гульяра Нурлановна
Физика пәні мұғалімі
Айтмагамбетов Олжас Тасболатович
Информатика пәні мұғалімі
Койчиева Кундыз Оразбаевна
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Бектемиров Есенкельды Бектемирович
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Каршиев Фахриддин Кахрамонович
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Жанар Ақмарал
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Даиров Нурлан Киналиденович
Алғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
Сыздыкова Жанагуль Кайратовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Чабану Надежда Павловна
Дене шынықтыру нұсқаушысы
Султанова Нургайча Зайнешевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Капенова Динара Аманжоловна
Химия пәні мұғалімі
Дихан Назерке Мубәракқызы
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Тлектес Гулбахыт Шаймарданкызы
Бастауыш сынып мұғалімі
Тулебаева Гульнар Еркеновна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Абдуллина Дания Зулхатовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Хуан Гулбек
Тарих пәні мұғалімі
Акимжанова Динара Муратовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Хойлвай Кулан
Бастауыш сынып мұғалімі
Юсупова Айтжан Смагуловна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Халидолда Жаналхан
Көркем еңбек пәні мұғалімі
Тулешова Айжан Шакмановна
Директордың орынбасары
Хадыс Серикжан
Технология пәні мұғалімі
Иванова Евгения Вячеславовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Азенова Зайраш Тулеубаевна
Музыка пәні мұғалімі
Хайрош Жардем
Арнайы пәндер оқытушысы
Капезова Гульнара Мурамкызы
Бастауыш сынып мұғалімі
Жагапаров Ержан Молдахметович
Информатика пәні мұғалімі
Накупова Сауле Куттыбаевна
Өзін-өзі тану пәні мұғалімі
Уатаева Асия Елубаевна
Көркем еңбек пәні мұғалімі
Адильханова Гульжан Нурлановна
Технология пәні мұғалімі
Оразханов Куат Оралкайдарович
Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
Халимоллина Сабина Толегеновна
Бастауыш сынып мұғалімі
Смаилканов Актас Келденович
Технология пәні мұғалімі
Жетписбаева Кунсулу Абаевна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Сапан Айнагул
Математика пәні мұғалімі
Андреенко Наталья Александровна
Математика пәні мұғалімі
Ашимханова Булбул Советовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Попп Ирина Александровна
Педагог-психолог
Арипова Жанар Райымбековна
Бастауыш сынып мұғалімі
Жаздықбай Керім Оңғарұлы
Химия пәні мұғалімі
Руденко Сергей Александрович
Физика пәні мұғалімі
Қаиржан Әділет Қаиржанұлы
Математика пәні мұғалімі
Сыздыкова Ляззат Замзамовна
Химия және биология пәндері мұғалімі
Кожанова Гульдана Кайратовна
Өзін-өзі тану пәні мұғалімі
Токтагулова Зульфия Токтагулкызы
Бастауыш сынып мұғалімі
Сагитов Турсынхан Даулетович
Алғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
Жапарова Клара Камалбаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Дукеева Нургуль Мукангалиевна
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Бояухан Ризагүл
Бастауыш сынып мұғалімі
Билялов Турлыбек Болтаевич
Математика пәні мұғалімі
Жакина Турсынай Омирзаковна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Касимова Карлыгаш Файзулловна
Орыс тілінде оқытпайтын сыныптарындағы орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі
Касымова Юлия Заминовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Талапкерова Гульмира Есентаевна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Серикпаев Муратбек Манарбекович
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Бастемиева Динара Кайруллаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Сексенбаева Айгуль Каирболатовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Крылова Юлия Владимировна
Қосымша білім беру педагогы
Каирова Кульмира Сакеновна
Бастауыш сынып мұғалімі
Ыдырысов Айбат Сейсенбекович
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Амирханова Жанаргуль Мейрамовна
Тарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
Кунанбаева Мейрамгуль Муратбаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Баядолдай Нұргүл
Бастауыш сынып мұғалімі
Камерова Асем Руслановна
Бастауыш сынып мұғалімі
Серикпаева Кымбат Тюлегеновна
Информатика пәні мұғалімі
Топанова Диляра Бауржановна
Бастауыш сынып мұғалімі
Кулешина Ольга Васильевна
Математика пәні мұғалімі
Кылышбеков Нартай Саинович
Информатика пәні мұғалімі
Калелхан Алмагуль
География пәні мұғалімі
Әкім Шаймерден Нұржанұлы
Информатика пәні мұғалімі
Еңсебаева Шнаргуль Мұқатайқызы
Химия және биология пәндері мұғалімі
Канавальцева Мария Сергеевна
Биология пәні мұғалімі
Борисов Александр Васильевич
Орыс тілі пәні мұғалімі
Оспанова Жанат Сериковна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Молдасарина Гульжихан Канатовна
Өзін-өзі тану пәні мұғалімі
Косбармаков Мэлс Мухтарович
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Махамбетова Гульсара Амантаевна
Көркем еңбек пәні мұғалімі
Худас Рина
География пәні мұғалімі
Миновская Инга Викторовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Батджанова Гульнур Максуткановна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Абдыкаримова Жадыра Бекболатовна
Биология пәні мұғалімі
Рахметова Айнагуль Сериковна
Қосымша білім беру педагогы
Билялова Жанара Сагатовна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәні оқытушысы
Нуркенова Акмарал Касеновна
Математика пәні мұғалімі
Амирханова Мадина Тулеубаевна
Арнайы пәндер оқытушысы
Кунантаева Мадина Сериковна
Физика пәні оқытушысы
Аманжол Лаура
Музыка жетекшісі
Абдрахманова Жанаргуль Тохтаровна
Арнайы пәндер оқытушысы
Баужанов Саян Касенович
География пәні мұғалімі
Исмаилова Жулдуз Нуриденовна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Азенов Канагат Толеубаевич
Алғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
Касенов Аслан Кабдрахимович
Физика пәні мұғалімі
Енсебаева Алтын Кабдыровна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Жумасанова Гульбахыт Ермухамбетовна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Аятова Анаргуль Жусуповна
Физика пәні мұғалімі
Жаканова Майгуль Ажибековна
Бастауыш сынып мұғалімі
Мергалимова Бибинур Ержановна
Директордың ақпараттық технологиялар ісі жөніндегі орынбасары
Абылкасова Балкен Кокеновна
Информатика пәні мұғалімі
Бектурова Салтанат Машкеновна
Информатика пәні мұғалімі
Гросс Гульназ Алибековна
География пәні мұғалімі
Абылхасанова Меиз Жумабековна
Бастауыш сынып мұғалімі
Азатова Анара Жанабаевна
Тарих пәні мұғалімі
Казанцева Рита Федоровна
Биология пәні мұғалімі
Каракесекова Дана Тулегеновна
Дене шынықтыру нұсқаушысы
Панихин Юрий Леонидович
Биология пәні мұғалімі
Ахмедиева Асель Казбековна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Абылгазинова Гульмира Мурзагуловна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Сейтахмет Алдияр Ермұхамбетұлы
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Айтбаева Аделия Аскаровна
Химия пәні мұғалімі
Каниев Даурбек Ерланович
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Мурсалова Алмагуль Илдебаевна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Култуманов Болат Мурзабаевич
Физика пәні мұғалімі
Усманова Манзура Абдувалиевна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Курманжанова Динара Нурлыбековна
Бастауыш сынып мұғалімі
Сидоров Виктор Борисович
География пәні мұғалімі
Сеитова Асем Тимофеевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Ксентаева Кымбат Куанышбековна
Бастауыш сынып мұғалімі
Ольховская Светлана Михайловна
Бейнелеу өнері пәні мұғалімі
Мугдинова Махабат Ермековна
Бастауыш сынып мұғалімі
Садук Инкар Едигекызы
Информатика пәні мұғалімі
Макаров Амангельды Бахитович
Информатика пәні мұғалімі
Мүслім Нұржан Саматұлы
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Ибрайханова Жанар Наримановна
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Папанова Мария Андреевна
Биология пәні мұғалімі
Шажанханова Насихат Нурлановна
Бастауыш сынып мұғалімі
Рогова Наталья Владимировна
Арнайы пәндер оқытушысы
Темиргалиева Сандугаш Ержановна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Сейлханова Гульнара Каршигаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Баизбаева Гульсум Амангельдиновна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Моисеенко Наталия Викторовна
Арнайы пәндер оқытушысы
Калеев Талгат Сисимбаевич
География пәні мұғалімі
Жусупова Загипа Камешовна
Қосымша білім беру педагогы
Ткачева Татьяна Владимировна
Бастауыш сынып мұғалімі
Тлеукенова Махаббат Бахытжанқызы
Математика пәні мұғалімі
Күлжан Бауыржан Мұқатайұлы
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Гольц Виктория Юрьевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Муканова Кунсулу Нурымхановна
Математика пәні мұғалімі
Сарсембинова Акмарал Тлектесовна
Арнайы пәндер оқытушысы
Бушумбаева Майда Гаккашевна
Технология пәні мұғалімі
Балабай Сәлима Әбілмажинқызы
Физика пәні мұғалімі
Шаяхметова Айнур Руслановна
Бастауыш сынып мұғалімі
Ольшанская Светлана Алексеевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Дюсебаева Зауре Мураткановна
Бастауыш сынып мұғалімі
Тишкин Виктор Иванович
Технология пәні мұғалімі
Сембина Гульдана Суюндыковна
Директордың оқу-тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
Манапова Куралай Ныгметовна
Математика пәні мұғалімі
Бөрібай Замзагүл Ержанқызы
Физика пәні мұғалімі
Жумабаева Сауле Каировна
Музыка жетекшісі
Хисматулин Рамиль Абдрахманович
Дене шынықтыру пәні оқытушысы
Бубич Ангелина Александровна
Бастауыш сынып мұғалімі
Герман Лидия Александровна
Математика оқытушысы
Коломеец Ольга Васильевна
Математика пәні мұғалімі
Садвокасова Зайра Мейрамовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Альжанова Айгуль Солтановна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Кошланова Сайран Заркыновна
Информатика пәні мұғалімі
Мубараков Аян Мендешович
Алғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
Узканова Гульсум Бейсембаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Мубаракова Марал Сайлаубаевна
География пәні мұғалімі
Сайлау Жанболат
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Хали Галия
Химия және биология пәндер оқытушысы
Каримова Самал Елмуратовна
Математика пәні мұғалімі
Ахметова Ляйла Магауовна
Тарих пәні мұғалімі
Тусэвхан Амангул
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Гимадиева Роза Анваровна
Әлеуметтік педагог
Дакей Аймерей
География пәні мұғалімі
Прохорова Ульяна Викторовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Дюсембаева Айнагуль Шахмановна
Бастауыш сынып мұғалімі
Магазов Дархан Аманбаевич
Информатика пәні мұғалімі
Садакова Жайсыгуль Tурсыновна
Интернаттық ұйымдардың тәрбиешілері
Маненова Асель Абдулхамитовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Казангапова Толкын Рыспековна
Бастауыш сынып мұғалімі
Жангасинова Айман Капкеновна
Музыка пәні мұғалімі
Кекілбекова Дина Иманбердіқызы
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Жумабаев Бахтияр Бауржанович
Тарих пәні оқытушысы
Исамадиев Жаслан
Математика пәні мұғалімі
Камзина Бибигуль Серикбаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Зенгер Екатерина Анатольевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Сарсенов Кучур Мубаракович
Физика пәні мұғалімі
Утаров Кайрат Абдурахманович
Алғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
Әбдірахман Берік Серікбайұлы
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Батталов Кайрат Габдулхаирович
Арнайы пәндер оқытушысы
Сейлханова Гульжамал Каирбаевна
Химия және биология пәндері мұғалімі
Каримова Салтанат Айтбайкызы
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Тлеулесова Алия Тасболатовна
Математика пәні мұғалімі
Щеглова Ольга Олеговна
Химия пәні мұғалімі
Жетписова Гульжан Кабдолиевна
Орыс тілінде оқытпайтын сыныптарындағы орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі
Мустафина Жанара Хасановна
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Нурахметова Дана Жумажановна
Қазақ тілінде оқытпайтын сыныптарындағы қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі
Смагулова Замзагул Бирликовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Соколова Светлана Новомировна
Бастауыш сынып мұғалімі
Базархан Бахберди
Физика пәні мұғалімі
Мусабекова Маржан Кайратовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Жумангалиева Айгерим Бегендыковна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Қадас Кожасұлтан
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Аримбекова Жанар Габитовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Зейнекеш Ермек
Физика пәні мұғалімі
Мүскен Гульмира Есенбайқызы
Қосымша білім беру педагогы
Алимгазина Замзама
Химия пәні мұғалімі
Нурашева Жанара Болегеновна
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Ром Мереке
Физика пәні мұғалімі
Нигматуллин Рустам Ринатович
Арнайы пәндер оқытушысы
Арынова Нурбике Бекмуханбетовна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Сташкова Алёна Александровна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Кенжебаев Ризабек Бектемирович
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Яковенко Ольга Анатольевна
Тарих пәні мұғалімі
Сарсенбаева Кунсулу Буранбаевна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Толентаева Маржан Нурлановна
Биология пәні мұғалімі
Свичкарь Ирина Васильевна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Садыков Ахметжан Бисенгалиевич
Математика пәні мұғалімі
Зател Хымбатай
География пәні мұғалімі
Арина Жумабаева Ажбулатовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Жайкбаева Айымгуль Курмангазиевна
Ағылшын тілі пәні оқытушысы
Ермекова Айя Амирхановна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Байтимирова Алмагуль Марксовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Курманова Айгуль Кыдырбаевна
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Абеновой Карлыгаш Канашевне
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Баёк Галина Марьяновна
Математика пәні мұғалімі
Якубовская Наталья Владимировна
Математика пәні мұғалімі
Ескулов Даурен Абылхасымович
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Никишина Людмила Валентиновна
Арнайы пәндер оқытушысы
Фатехова Самал Кажымуратовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Султангазин Аблайхан Аскарович
Арнайы пәндер оқытушысы
Штерц Татьяна Владимировна
Тарих пәні мұғалімі
Жакупов Марат Омарович
Тарих пәні мұғалімі
Сапан Орынбасар
Қазақ тілі мен әдебиеті пәні оқытушысы
Халық Амангүл
Тарих пәні мұғалімі
Нурекенова Зейнегул Каламтаевна
Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
Аймуханова Роза Кабдуловна
Қазақ тілінде оқытпайтын сыныптарындағы қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі
Макульбекова Гульжайнат Аманжол
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Бейсенқызы Айгерім
Қазақ тілі мен әдебиеті пәні оқытушысы
Кутана Карина Анатольевна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Акбанова Айжан Хабибулловна
Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
Сотникова Екатерина Николаевна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Кенжебаева Айнаш Рыскельдыновна
Бастауыш сынып мұғалімі
Жумагожина Жанетта Бауыржановна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Жарғау Ботакөз
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Койлыбаева Ардак Токтасыновна
Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
Жуматова Альпеш Еренгалиевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Каныбекова Асылтас Каныбекқызы
Бастауыш сынып мұғалімі
Бакланова Инна Викторовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Косарик Василий Васильевич
Технология пәні мұғалімі
Самойленко Елена Дмитриевна
Орыс тілі пәні мұғалімі
Маликова Айнура Анетовна
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Кабышева Мейрамгул Кудайбергеновна
Информатика пәні мұғалімі
Андрух Наталья Сергеевна
Дене шынықтыру нұсқаушысы
Альжанова Кенжегуль Балтажановна
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Қамат Адина Кемелбекқызы
Физика пәні мұғалімі
Железнова Алёна Николаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Кузнецова Ольга Леонидовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Арынова Айжан
Музыка жетекшісі
Сапарғали Дана Ерболқызы
Музыка жетекшісі
Бакирова Разиля Раилевна
Биология пәні мұғалімі
Касантаева Анастасия Сергеевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Черняева Валентина Викторовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Алпысбай Гүлжазира Іляшқызы
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Болат Мархабат Болатқызы
Бастауыш сынып мұғалімі
Какеева Меруерт Толегеновна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Сарсекеев Даулет Кайратович
Тарих пәні мұғалімі
Лазар Валентина Евгеньевна
Музыка пәні мұғалімі
Арынгазинов Айбек Бекмуратович
Биология пәні мұғалімі
Кусаинова Жанаргуль Абаевна
Көркем еңбек пәні мұғалімі
Нуркенов Константин Владимирович
Математика пәні мұғалімі
Әбдірашит Гауһар Асылбекқызы
Математика пәні мұғалімі
Айдаргазинова Айгуль Омаровна
Бастауыш сынып мұғалімі
Асқарбек Арайлым Алмазқызы
Бастауыш сынып мұғалімі
Арынжанова Айгуль Аманжоловна
Бастауыш сынып мұғалімі
Кайниденова Гуляим Оразаловна
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Сибанбаева Багдат Акрамовна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Кобландыев Бекжан Ерболович
Математика пәні мұғалімі
Панихина Любовь Алексеевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Лысенко Снежана Алексеевна
Химия және биология пәндері мұғалімі
Сергалиев Ерлан Толепбергенович
Математика пәні мұғалімі
Рыбак Светлана Михайловна
Бастауыш сынып мұғалімі
Чиганова Татьяна Фёдоровна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Буцыгина Наталья Вячеславовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Берденбай Майгуль
География пәні мұғалімі
Муратова Гулаим Кабдыкаримовна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Евсеева Дарья Павловна
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Волкова Людмила Николаевна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Мусальдинова Гульнур Рахимбаевна
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Абайдулин Вячеслав Геннадьевич
Математика пәні мұғалімі
Жумагулова Алия Тулегеновна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Дюсембаев Бауржан Кабденович
Тарих пәні мұғалімі
Заламаева Татьяна Васильевна
Химия және биология пәндері мұғалімі
Темирбаева Жибек Толеутаевна
Тарих пәні мұғалімі
Сексембаева Майра Сыздыковна
Домбыра сыныбының оқытушысы
Умарбеков Рулат Кайргельдинович
Қосымша білім беру педагогы
Магазова Айгуль Корганбековна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Тоқыш Нұржан Дәулетбекұлы
Физика пәні мұғалімі
Кидралинова Бибигуль Капаровна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Жигулин Александр Николаевич
Көркем еңбек пәні мұғалімі
Дерун Елена Васильевна
Информатика пәні мұғалімі
Альдебекова Айнагуль Шалгымбаевна
Математика пәні мұғалімі
Рахимжанов Серик Камалиевич
Тарих пәні мұғалімі
Черняков Сергей Иванович
Биология пәні мұғалімі
Абраева Асель Айбулатовна
Технология пәні мұғалімі
Лукашенко Елена Павловна
Бастауыш сынып мұғалімі
Аяганова Маншук Жаскайратовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Рысбек Бахытхан
Информатика пәні мұғалімі
Джакова Карлыгаш Суртаевна
Музыка пәні мұғалімі
Рай Бауыржан
Көркем еңбек пәні мұғалімі
Жексембай Айгерім Меирханқызы
Бастауыш сынып мұғалімі
Капанова Гульназ Кадырбаевна
Дене шынықтыру нұсқаушысы
Апсаликов Оралбек Маратович
Информатика пәні мұғалімі
Коломеец Ирина Леонидовна
Орыс тілі пәні мұғалімі
Соколова Ольга Ивановна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Казангапова Бибигуль Еркеновна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Зрюкина Елена Михайловна
Бастауыш сынып мұғалімі
Серикбаев Асет Бахытжанович
Директордың орынбасары
Чумичкина Виктория Игоревна
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Зайнышев Айдос Жумабаевич
Дене шынықтыру пәні оқытушысы
Кизатова Шайза Сахиповна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Никитина Виолетта Александровна
Қосымша білім беру педагогы
Омарова Кымбат Еркеновна
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Сергеева Жанна Жастлековна
Бейнелеу өнері пәні мұғалімі
Кариев Бахытжан Серикович
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Визнер Наталья Ивановна
Әлеуметтік педагог
Касен Үмітжан Нұртайқызы
География пәні мұғалімі
Азанбаева Лаула Жуматаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Заирова Айнаш Зейнелгабиденовна
Биология пәні мұғалімі
Жамалиденова Айтжамал Шакиртовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Сыздыкова Гульжан Ануарбековна
Биология пәні мұғалімі
Клименко Татьяна Анатольевна
Музыка пәні мұғалімі
Ерен Аманжол
Директор
Науешова Дина Жумашариповна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Абдурасилова Зухра Кыркбаевна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Темиржанова Кунсулу Сейтахметовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Енсебаева Анар Анатольевна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Нұрахман Ақмарал
Математика пәні мұғалімі
Атимова Зухра Айбулаткызы
Директордың орынбасары
Габбасова Динара Кабдешовна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәні оқытушысы
Каламова Наталья Ивановна
Бастауыш сынып мұғалімі
Оспанова Жанаргуль Каировна
Бастауыш сынып мұғалімі
Акашева Алия Нурлыбековна
Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
Алияскарова Ольга Николаевна
Дене шынықтыру пәні оқытушысы
Зотова Ксения Александровна
Тарих пәні мұғалімі
Омиржанова Куляш Каиргельдиновна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Алетаева Зульфия Бегендиковна
Заведующий методическим кабинетом
Умербекова Умут Бейсембаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Мутай Айнагул
Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
Сергалина Мадина Заркешовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Бейсекулова Асель Сарсембаевна
Қосымша білім беру педагогы
Осон Ақгүл
Музыка пәні мұғалімі
Халым Сымбат
Тәрбиеші
Касымова Гульнара Жантеновна
Биология пәні мұғалімі
Зиновьева Светлана Александровна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Байдолда Фестивал
Музыка пәні мұғалімі
Елтай Аяулым
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Задаев Олжас Бауыржанович
Информатика пәні мұғалімі
Бейсембаева Мольдир Жайлаухановна
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Баймухамбетова Айсулу Жумашевна
Тарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
Шаланова Гульмира Тлектесовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Касымканова Умут Базархановна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Рахимова Марина Галимовна
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Сутжанов Дамил Муратович
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Санкей Нина
Тәрбиеші
Есова Сымбат Асыловна
Ағылшын тілі пәні оқытушысы
Сыздыков Каиртас Кайратович
Алғашқы әскери және технологиялық дайындық пәні оқытушы-ұйымдастырушысы
Апенова Галия Сабыровна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Нукежанова Зарина Кайратовна
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Хумарберген Ботагоз
Музыка пәні мұғалімі
Мулькибаева Рысты Бейсенбековна
Қазақ тілі пәні оқытушысы
Жұмабек Айгерім Талапқызы
Бастауыш сынып мұғалімі
Тлеуова Торгын Каировна
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Боранбаева Тогжан Алибековна
Химия пәні мұғалімі
Назарбекова Жамила Муратовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Кинжибаева Гульсум Кайрулловна
Бастауыш сынып мұғалімі
Кишкина Наталья Петровна
Педагог-психолог
Жамбулова Бекзат Темиртасовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Хуанган Айсауле
Информатика пәні мұғалімі
Рахмангулов Арман Талгатович
Дене шынықтыру пәні оқытушысы
Ленькова Анастасия Игоревна
Бастауыш сынып мұғалімі
Жәнібекқызы Салтанат
Физика пәні мұғалімі
Рамазанов Серик Байтлекович
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Аушаихова Асем Тасболатовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Уткин Евгений Аркадьевич
Информатика пәні мұғалімі
Рахимова Гульжихан Иляловна
Биология пәні мұғалімі
Бардашевский Александр Васильевич
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Каратаев Ертуре Сунгатович
Көркем еңбек пәні мұғалімі
Орынғазиева Жазира Орынғазықызы
Математика пәні мұғалімі
Шарипбекова Жулдыз Манатовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Русанов Олег Александрович
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Теньковский Юрий Петрович
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Яичникова Галина Васильевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Хамитова Асемгуль Мырзатаевна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Шокель Людмила Ивановна
Бастауыш сынып мұғалімі
Попова Елена Владимировна
Информатика пәні мұғалімі
Абельдинов Сагындык Магзумулы
Алғашқы әскери және технологиялық дайындық пәні оқытушы-ұйымдастырушысы
Шекеева Ардак Темиргереевна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Альжанова Айдана Рамазановна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Карагатеева Гульжан Туяковна
Бастауыш сынып мұғалімі
Херхенредер Алена Николаевна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Меркушева Нина Вадимовна
Химия пәні мұғалімі
Лысенко Елена Викторовна
Физика пәні мұғалімі
Киселева Евгения Борисовна
Физика пәні мұғалімі
Күздеубай Бекзат Бақытқызы
Ағылшын тілі пәні оқытушысы
Кожокар Виталий Александрович
География пәні мұғалімі
Аюпова Жанар Сатпаевна
Логопед мұғалім
Рудюк Вера Васильевна
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Икласов Айзат Тюлегенович
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Турумтаева Алия Кудайбергеновна
Көркем еңбек пәні мұғалімі
Қайыргелді Мадина Сұнғатқызы
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Латышева Ольга Ивановна
Бастауыш сынып мұғалімі
Адельхан Темиртас Муратұлы
Математика пәні мұғалімі
Захаров Александр Николаевич
Физика пәні мұғалімі
Сеитова Жанар Альбековна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Шакенова Шынар Айтимовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Жумабекова Разия Темирболатовна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәні оқытушысы
Габдулгазиз Руза Ертаевна
Қосымша білім беру педагогы
Дыбцева Ольга Николаевна
Дене шынықтыру нұсқаушысы
Ильчубаева Гульнара Талаповна
Биология пәні мұғалімі
Аманбек Жардемгул
Арнайы пәндер оқытушысы
Сулейменова Айгорым Какеновна
Математика пәні мұғалімі
Толегенов Айбол Кайратович
Математика пәні мұғалімі
Дюсекеева Ляззат Бегалиновна
Бастауыш сынып мұғалімі
Ещанова Гаухар Айдархановна
Биология пәні мұғалімі
Сыздыкпаева Машакар Кайрбековна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Мангутов Аскат Токбаевич
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Сураганова Жулдыз Анатольевна
Орыс тілі пәні мұғалімі
Бондарь Николай Николаевич
Дене шынықтыру пәні оқытушысы
Безрукова Юлия Алексеевна
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Жүмкей Әйгерім Игілікқызы
Биология пәні оқытушысы
Серхан Маржангуль
Музыка пәні мұғалімі
Калкенова Асель Маратовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Бактыбаева Жанара Есболатовна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Карамсакова Айгуль Тайбопеновна
Бастауыш сынып мұғалімі
Сергазина Гульмира Сейтжановна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Смаилова Гульмира Нурлановна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Тыкпасов Бейбит Жамбулович
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Калыкова Карлыгаш Малатаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Безруков Александр Сергеевич
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Россихина Любовь Павловна
Бастауыш сынып мұғалімі
Айдарханова Анар Раушановна
Дене шынықтыру нұсқаушысы
Аубакирова Динара Калижановна
Тарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
Асанов Ернар Жаксыгалиевич
Қосымша білім беру педагогы
Дронова Светлана Николаевна
Қосымша білім беру педагогы
Тусуппаева Умут Оразбаевна
Химия және биология пәндері мұғалімі
Сулейменова Галия Аиповна
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Зинченко Елена Александровна
Бастауыш сынып мұғалімі
Жаксылыкова Жанара Жумагуловна
Бастауыш сынып мұғалімі
Сахно Светлана Николаевна
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Таропчанина Ирина Николаевна
Музыка пәні мұғалімі
Нуралла Аманжол
Физика пәні мұғалімі
Мусабекова Турсын Танырергеновна
Бастауыш сынып мұғалімі
Гаус Татьяна Викторовна
Педагог-психолог
Адельбаева Бибигуль Саттаровна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Амирина Маржан Кажибаевна
Музыка пәні мұғалімі
Ботагозова Гульдана Саматовна
Биология пәні мұғалімі
Асыл Естай
Физика пәні мұғалімі
Нурхаева Макпал Нурлановна
Музыка пәні мұғалімі
Жанжаксинова Мадина Капаровна
Бастауыш сынып мұғалімі
Габдуллина Гульдана Канатовна
География пәні мұғалімі
Туранова Галия Дуконовна
Тарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
Камалиденова Айман Жаманготовна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Идрисова Айгерим Назымбековна
Физика пәні мұғалімі
Арынова Айман Кайратовна
Информатика пәні мұғалімі
Бушумбаева Майгуль Хамитовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Майманова Гульдара Балтабековна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Кайль Наталья Семеновна
Бастауыш сынып мұғалімі
Сунгатова Кулянда Нажмиденовна
Физика пәні оқытушысы
Базарбекова Асель Шиятовна
Информатика пәні мұғалімі
Мусина Меруерт Мухтарбековна
Информатика пәні мұғалімі
Досымханова Карлыгаш Байтемировна
Бастауыш сынып мұғалімі
Кушмитова Асылтас Базановна
Бастауыш сынып мұғалімі
Камзин Куаныш Серикбаевич
География пәні мұғалімі
Джумалинов Айтуган Болатович
Тарих пәні мұғалімі
Шакубаева Рымгуль Жолдыбаевна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Серикбаев Алмас Сансызбаевич
Информатика пәні мұғалімі
Смагулова Баян Кайратовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Темиргалиева Жанар Алтаевна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Донен Шынар Доненқызы
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Шандакбаева Сания Сериковна
Бастауыш сынып мұғалімі
Есжанов Ерсин Суиндикович
Музыка пәні мұғалімі
Бекен Дана Ринатовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Полынцева Нина Петровна
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Боранбаева Куралай Акбопеновна
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Антонова Галина Владимировна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Жакенова Сания Магзумовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Шокаева Аигерим Алтынгазиевна
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Иманбаева Гульнара Маратовна
Арнайы пәндер оқытушысы
Каркенова Гулиман Серикбаевна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Цибулько Олеся Александровна
Дене шынықтыру пәні оқытушысы
Титченко Анжелика Петровна
Математика пәні мұғалімі
Ибрагим Бегімхан Керімханұлы
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Смирнова Татьяна Анатольевна
Музыка пәні мұғалімі
Сагнаева Гульмира Кабылашимовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Кирибаева Айжан Сабыржановна
Арнайы пәндер оқытушысы
Наумова Ольга Викторовна
Педагог-психолог
Суженова Мадина Бауржановна
Бастауыш сынып мұғалімі
Кучукова Индира Курмангалиевна
География пәні мұғалімі
Апушев Алтынбек Даулетбекович
Музыка пәні мұғалімі
Батаева Айжамал Сланбековна
Физика пәні мұғалімі
Бабыкова Гаухар Кабдыровна
Тарих пәні мұғалімі
Купяшарова Алия Адилбаевна
Биология пәні мұғалімі
Кузембаев Аян Сансызбаевич
Тарих пәні оқытушысы
Оқан Нұрхат Жанатұлы
Көркем еңбек пәні мұғалімі
Нургажинов Даулет Кабдуллович
Алғашқы әскери және технологиялық дайындық пәні оқытушы-ұйымдастырушысы
Нуртазина Асемгуль Байдуйсеновна
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Ажархан Серікгүл
Бастауыш сынып мұғалімі
Каримкулова Бирута Болатовна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Кожахметова Галия Жанболатовна
Математика пәні мұғалімі
Сейтенова Айгерим Куатовна
Математика пәні мұғалімі
Ауелбаева Назым Онгарбаевна
Информатика пәні мұғалімі
Токмаганбетова Дамира Аскаровна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Тылешова Ардакты Аралбековна
Математика пәні мұғалімі
Алшынбаев Бауржан Нурымжанович
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Темирбаева Марал Темиржановна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Сарсекеев Дармен Исакаримович
Қазақстан тарихы пәні мұғалімі
Калискаров Гарифолла Жумажанович
Қосымша білім беру педагогы
Аленова Назгуль Габитовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Какеева Салтанат Тлеубергеновна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Шерихбай Алтынбек
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Жарылғасын Ернар Жанатұлы
География пәні мұғалімі
Жетписбаева Гульбаршин Конаевна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Орынбек Шынар Ермекбайкызы
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Жакупова Алма Ахметовна
Педагог-ұйымдастырушы
Смагулова Гульзада Рамазановна
Тарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
Кабдыгалиева Асем Жастлековна
Математика пәні мұғалімі
Токкожинова Марияш Рапыховна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Игликова Гульмира Какимовна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Тусупбаева Гульжихан Балгабаевна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Шутырова Алмаш Сахуатовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Уразалимова Еркеайым Жүсіпбекқызы
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Тілеубай Қуаныш
Биология пәні мұғалімі
Смердина Галина Владимировна
Бастауыш сынып мұғалімі
Нуртаева Назымгуль Кудышевна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Алтыбаев Асет Магавьянович
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Мубаракова Жанылхан Токановна
Тарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
Асамбаев Алишер Асенович
Информатика пәні мұғалімі
Зорина Евгения Жомартовна
Экономика оқытушысы
Омарова Ботакоз
Директордың оқу-тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
Азимбаева Асия Джамбулатовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Бейсекенов Амангельды Садвакасович
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Изтелеуова Разия Жайлыбаевна
География пәні мұғалімі
Сманова Кунсулу Оркеновна
География пәні мұғалімі
Жантасова Толганай Асылбековна
Бастауыш сынып мұғалімі
Абильдинова Акмарал Жанболатовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Калимова Галия Нажмиденовна
Химия және биология пәндері мұғалімі
Муканов Жаслан Каирович
Математика пәні мұғалімі
Фазылгаянова Ольга Владимировна
Бастауыш сынып мұғалімі
Аманбаева Асия Айнабековна
Бастауыш сынып мұғалімі
Турдахан Кошаман
Математика пәні мұғалімі
Васильева Анна Сергеевна
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Бердыгожаева Жанат Ахметовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Тыштыкова Шолпан Нажмиденовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Жанабеков Куандык Караматович
Технология пәні мұғалімі
Касымов Ертай Тлеужанович
Өндірістік оқыту шебері
Сулейменова Гульмира Катетовна
Арнайы пәндер оқытушысы
Жаулыбаева Айгуль Бактовна
Ағылшын тілі пәні оқытушысы
Ибраева Гульбаршин Кудушевна
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Тельникова Анастасия Юрьевна
Тарих пәні мұғалімі
Бисенова Айман Умиртаевна
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Кусаинова Динара Канатовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Санах Лизат
Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
Мауенова Нургуль Казыкеновна
Бастауыш сынып мұғалімі
Жансеит Айгуль Жансеит
Тарих пәні оқытушысы
Сабденбеков Нурбол Суйнбекович
Өндірістік оқыту шебері
Амирова Сауле Балтабаевна
Тарих пәні мұғалімі
Ибрагимова Акерке Айткалиевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Ахметова Диана Фархатовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Абраев Дархан Бакыбаевич
Тарих пәні мұғалімі
Санникова Елена Викторовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Рыспекова Аяулым Муратбаевна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Жилина Олеся Андреевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Жуманова Айман Нуриденовна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Шайзада Кунишай
Музыка пәні мұғалімі
Байлау Нурдаулет
Дене шынықтыру нұсқаушысы
Макишев Каиртас Аскарович
Технология пәні мұғалімі
Добродеева Юлия Муратовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Бокишева Макпал Бейсенгазыевна
География пәні мұғалімі
Сипанова Баглан Саттаровна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Тлембаева Ботагоз Кабдешевна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Касимова Шарипа Шабиденовна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Жимайлова Асемгуль Кайырбайовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Бейсекенова Ольга Александровна
Кітапхана меңгерушісі
Аханова Динара Толеутаевна
Информатика пәні мұғалімі
Шаханова Айгуль Калышевна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Сыздыкова Салтанат Куандыковна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Жумабаев Елнур Талапулы
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Уразбаева Гульсара Тлектесовна
Директордың ақпараттық технологиялар ісі жөніндегі орынбасары
Красноперова Людмила Анатольевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Абенова Айнара Сарсембаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Бельгубаева Бигайша Кабаевна
Физика пәні мұғалімі
Шпекова Кокеш Бакиевна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Шушаев Шамиль Ракымбекович
Қосымша білім беру педагогы
Горохова Валентина Владимировна
Қосымша білім беру педагогы
Утебаев Нурлан Арстанович
Алғашқы әскери және технологиялық дайындық пәні оқытушы-ұйымдастырушысы
Исенов Асет Есентаевич
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Серикова Амина Ерлановна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Каримова Динара Сансызбаевна
Өндірістік оқыту шебері
Балтабаева Маулия Мустафиевна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Галенза Сергей Владимирович
Қосымша білім беру педагогы
Булатова Айнагуль Николаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Тукбергенов Айваз Касымович
Математика оқытушысы
Сапаров Алмас Исаинович
Биология пәні мұғалімі
Әбдіраймова Раушан Бекмырзақызы
Қазақ тілінде оқытпайтын сыныптарындағы қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі
Жантемирова Айнагуль Агбаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Сабитова Гульшат Иманмашруповна
Биология пәні мұғалімі
Абетова Дана Булатовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Бәкен Даниял Мұратұлы
География пәні мұғалімі
Сарманова Куляш Айдарбековна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Смаилова Айдана Тулешовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Жуманбаева Меруерт Калиоллаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Каримжанова Рысгуль Бекшеновна
Арнайы пәндер оқытушысы
Жагипарова Яна Николаевна
Музыка пәні мұғалімі
Ельтинова Меруерт Каиргельдиновна
Бастауыш сынып мұғалімі
Ремель Наталья Михайловна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Серикбаева Анар Ергазиновна
Бастауыш сынып мұғалімі
Шарапова Людмила Александровна
Бастауыш сынып мұғалімі
Артыкпаева Акмарал Ельдбаевна
Қазақ тілі пәні мұғалімі
Текенова Базаргуль Анатольевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Кусаинова Маншук Казбековна
Бастауыш сынып мұғалімі
Дюсенбаев Арман Серикбаевич
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Адамбаева Акмарал Ерсаиновна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Бозжигитова Айтжан Кайрбаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Садуова Жанар Кабденовна
Тарих пәні оқытушысы
Оспанов Руслан Нурымжанович
География пәні мұғалімі
Хадам Бөлеген
Музыка пәні мұғалімі
Мекежанова Динара Жаксыбаевна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Сарсимбаева Кундыз Темиргалыевна
Технология пәні мұғалімі
Тусупова Данагуль Берикбаевна
Математика пәні мұғалімі
Оспанов Алмаз Ерболатович
Информатика пәні мұғалімі
Ланг Татьяна Фридолиновна
Бастауыш сынып мұғалімі
Орыспаева Майгуль Казиевна
Орыс тілінде оқытпайтын сыныптарындағы орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі
Ибадуллин Абай Таскынович
География пәні мұғалімі
Алимбаева Раушан Иманбековна
Бастауыш сынып мұғалімі
Сейітова Жұлдыз Жанатқызы
Көркем еңбек пәні мұғалімі
Бекенова Гульназ Калкамановна
Музыка пәні мұғалімі
Сулейменова Гульнар Жамсабовна
Химия және биология пәндері мұғалімі
Валиева Альфия Фаридовна
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Кадыров Асхат Жамбулович
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Амренов Сембай Кадырович
Дене шынықтыру нұсқаушысы
Жунусова Дарига Талапкеровна
Бастауыш сынып мұғалімі
Дыба Юлия Александровна
Тарих пәні мұғалімі
Мубаракова Елена Николаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Кенжебаева Айман Кабиевна
Химия пәні мұғалімі
Нагиева Гулнар Исрафиловна
Математика пәні мұғалімі
Умербекова Жулдыз Тияковна
Бастауыш сынып мұғалімі
Мусабекова Назигуль Махметовна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Турсынхан Ботагоз Хабиболлаевна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Тонхорхан Хурметбек
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Адамова Жанар Алпысбаевна
Информатика пәні мұғалімі
Муканова Марал Оразовна
Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Куч Алёна Александровна
Тарих пәні мұғалімі
Карманова Нургуль Аманжоловна
Көркем еңбек пәні мұғалімі
Балтабаева Асемгуль Мирамовна
Математика пәні мұғалімі
Кисабаев Тлеген Жумабаевич
Қосымша білім беру педагогы
Ботабекова Толеугайша Рымхановна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Мухаметкалин Казбек Мергалимович
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Жазубаева Самал Асанхановна
Педагогика және психология пәндері мұғалімі
Ескендирова Жанар Темирболатовна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
Уралова Сауле Корабаевна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі