Курманова Бакыт Ибраевна
1
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
1
Достижений международного уровня
Достижений международного уровня
3
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Мамыр 11, 2022 - Дата окончания курса:
Мамыр 11, 2022 - Тип курса:
Басқа да курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
"Өрлеу БАҰО" - Тема курсов:
Развитие функциональной грамотности учащихся
- Дата начала курса:
Жел. 6, 2021 - Дата окончания курса:
Жел. 6, 2021 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Облыстық - Предмет:
Орыс тілі мен әдебиеті - Место проведения курсов:
АО НЦПК "Өрлеу" - Тема курсов:
Современные подходы к преподаванию школьных предметов в рамках обновленного образования
- Дата начала курса:
Наурыз 9, 2022 - Дата окончания курса:
Наурыз 19, 2022 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
Павлодарский педагогический университет - Тема курсов:
Развитие профессиональной компетентности заместителя директора по учебной работе
- Дата начала курса:
Қыр. 16, 2022 - Дата окончания курса:
Қыр. 26, 2022 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
Павлодарский педагогический университет - Тема курсов:
Инновационно-образовательная основа обновления содержания в школах, учреждениях дополнительного и дошкольного образования.
- Дата начала курса:
Қыр. 9, 2022 - Дата окончания курса:
Қыр. 9, 2022 - Тип курса:
Басқа да курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
"Өрлеу БАҰО" - Тема курсов:
Развитие цифровых компетенций педагогов
- Дата начала курса:
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Қаң. 20, 2023 - Тип достижения:
Олимпиада жүлдегері - Уровень:
Облыстық - Ученица 5 класса Коятинова Айяулым заняла 3 место в областной предметной олимпиаде среди учащихся 5-6 классов
- Дата:
Қаң. 20, 2023 - Тип достижения:
Олимпиада жүлдегері - Уровень:
Қалалық - Жанатан Айда заняла 2 место в городской юниорской олимпиаде по русскому языку среди учащихся 7-8 классов
- Дата:
Қаң. 18, 2023 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Қалалық - 1 место в городском чтениях "Абай оқулары" в номинации "Көңілім әнді ұғады".
- Дата:
Жел. 19, 2022 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Қалалық - 1 место в городской олимпиаде среди учащихся 5-6 классов по русскому языку
- Дата:
Қар. 10, 2022 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Қалалық - 1 место в городском конкурсе "Ақсу толқыны".
- Дата:
Қыр. 28, 2022 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жүлдегері - Уровень:
Қалалық - Жанатан Аида заняла 2 место в конкурсе исследовательских работ "Зерде"
- Дата:
Мамыр 18, 2022 - Тип достижения:
Конкурс жүлдегері - Уровень:
Қалалық - Мақсұт Сара заняла 2 место в городском фестивале "Город мастеров" в номинации вокал
- Дата:
Сәуір 12, 2022 - Тип достижения:
Олимпиада жүлдегері - Уровень:
Облыстық - 3 место в областной рейтинговой олимпиаде заочной школы "Жас кеменгер"
- Дата:
Жел. 20, 2021 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Облыстық - Мақсұт Сара принимала участие в областном конкурсе "Алтын микрофон"
- Дата:
Жел. 14, 2021 - Тип достижения:
Оқу жеңімпазы - Уровень:
Қалалық - "Абай оқулары" - ученица 8 класса заняла 2 место в номинации "Көңілім әнді ұғады".
- Дата:
Жел. 8, 2021 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Касымова Дария, ученица 9 класса заняла 2 место в республиканской интеллектуальной олимпиаде "Ақбота"
- Дата:
Жел. 8, 2021 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Ислям Дидар занял 1 место в республиканской интеллектуальной олимпиаде "Ақбота"
- Дата:
Жел. 8, 2021 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Жанатан Аида заняла 1 место в республиканской интеллектуальной олимпиаде "Ақбота"
- Дата:
Жел. 7, 2021 - Тип достижения:
Олимпиада жүлдегері - Уровень:
Облыстық - 2 место в областной олимпиаде среди 5-6 классов по русскому языку
- Дата:
Қар. 26, 2021 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Қалалық - 1 место в городской олимпиаде среди 5-6 классов по русскому языку
- Дата:
Қаз. 27, 2021 - Тип достижения:
Олимпиада жүлдегері - Уровень:
Қалалық - Мукушева Адема - 2 место в городской лингвистической олимпиаде
- Дата:
Листы наблюдения уроков
- Дата:
Ақп. 20, 2023 - Предмет:
Орыс тілі мен әдебиеті - Школа проведения урока:
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің «М. Қабылбеков атындағы орта мектебі» КММ; - Урок русского языка в 3 классе на тему "Ломоносов - велийкий ученый". Лист наблюдения от завуча Болтаевой А.К.
- Дата:
Қаң. 27, 2023 - Предмет:
Орыс тілі мен әдебиеті - Школа проведения урока:
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің «М. Қабылбеков атындағы орта мектебі» КММ; - Урок русского языка в 3 классе на тему "Музыкальные инструменты". Лист наблюдения от завуча Болтаевой А.К.
- Дата:
Қар. 22, 2022 - Предмет:
Орыс тілі мен әдебиеті - Школа проведения урока:
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің «М. Қабылбеков атындағы орта мектебі» КММ; - Урок русского языка в 7 классе на тему "Л.Н.Толстой. "Кавказский пленник". Лист наблюдения от завуча Болтаевой А.К.
- Дата:
Қаз. 11, 2022 - Предмет:
Орыс тілі мен әдебиеті - Школа проведения урока:
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің «М. Қабылбеков атындағы орта мектебі» КММ; - Урок русского языка в 5 классе на тему "Как охранять природу". Лист наблюдения от директора школы Жабыкова Ш.И.
- Дата:
- Куватова Бахыт НурумхановнаИнформатика пәні мұғалімі
- Тлеулесова Алия ТасболатовнаМатематика пәні мұғалімі
- Жабыков Шапагат ИслямовичХимия пәні мұғалімі
- Абенова Айнара СарсембаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Шпекова Кокеш БакиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сарманова Куляш АйдарбековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ельтинова Меруерт КаиргельдиновнаБастауыш сынып мұғалімі
- Асылова Ботагоз ЖумажановнаТәрбиеші
- Карманова Нургуль АманжоловнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Утетлеуова Асем СайлауовнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Садвокасова Акбота МаратовнаТәрбиеші
- Надежкина Дарья НиколаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Нарымбетова Маржан БайдуллаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Аманкулова Ундемес ИгеновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Калиева Анара АмангельдыевнаДиректордың оқу-әдістемелік ісі жөніндегі орынбасары
- Корня Алиса КабикеновнаМузыка пәні мұғалімі
- Капиятова Фируза ШухратовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Токсанбаева Айгерим ЖетпысбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кульсаринова Гульмира ЕркиновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Найжанова Роза ЕрмековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Белкина Елена ВладимировнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Пилишкина Юлия БорисовнаМузыка пәні мұғалімі
- Жампеисова Саулеш Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Апаева Динара НурмхановнаМузыка пәні мұғалімі
- Темиржанова Майдаш КаиржановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Хазез Салтанат Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Безуглова Наталья ГеннадьевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Томаз Екатерина АнатольевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тулиндинов Марат КаиржановичОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Алимова Роза ЖолдыбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сайран Декабрь Музыка пәні мұғалімі
- Кабылканова Карлыгаш СаматовнаМузыка пәні мұғалімі
- Беспрозванная Ольга ВладимировнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Дихан Назерке МубәракқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тулебаева Гульнар ЕркеновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Азенова Зайраш ТулеубаевнаМузыка пәні мұғалімі
- Касимова Карлыгаш ФайзулловнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Оспанова Жанат СериковнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жумасанова Гульбахыт ЕрмухамбетовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Усманова Манзура АбдувалиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жангасинова Айман КапкеновнаМузыка пәні мұғалімі
- Свичкарь Ирина ВасильевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Абеновой Карлыгаш КанашевнеОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ви-Сулейменова Ирина АлександровнаМузыка пәні мұғалімі
- Лазар Валентина ЕвгеньевнаМузыка пәні мұғалімі
- Бещембаева Мархабат МукановнаДиректордың оқу-әдістемелік ісі жөніндегі орынбасары
- Чиганова Татьяна ФёдоровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Волкова Людмила НиколаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кидралинова Бибигуль КапаровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Джакова Карлыгаш СуртаевнаМузыка пәні мұғалімі
- Казангапова Бибигуль ЕркеновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Клименко Татьяна АнатольевнаМузыка пәні мұғалімі
- Осон Ақгүл Музыка пәні мұғалімі
- Байдолда Фестивал Музыка пәні мұғалімі
- Апенова Галия СабыровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Хумарберген Ботагоз Музыка пәні мұғалімі
- Серхан Маржангуль Музыка пәні мұғалімі
- Бактыбаева Жанара ЕсболатовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Чайкина Гульнара СембаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Таропчанина Ирина НиколаевнаМузыка пәні мұғалімі
- Амирина Маржан КажибаевнаМузыка пәні мұғалімі
- Енсебаева Кызгалдак ЕдигеновнаМузыка пәні мұғалімі
- Камалиденова Айман ЖаманготовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Антонова Галина ВладимировнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Смирнова Татьяна АнатольевнаМузыка пәні мұғалімі
- Апушев Алтынбек ДаулетбековичМузыка пәні мұғалімі
- Нуртаева Назымгуль КудышевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Шайзада Кунишай Музыка пәні мұғалімі
- Касимова Шарипа ШабиденовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Шаханова Айгуль КалышевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Шпекова Кокеш БакиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Балтабаева Маулия МустафиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сарманова Куляш АйдарбековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жагипарова Яна НиколаевнаМузыка пәні мұғалімі
- Ремель Наталья МихайловнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Дюсенбаев Арман СерикбаевичОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Хадам Бөлеген Музыка пәні мұғалімі
- Бекенова Гульназ КалкамановнаМузыка пәні мұғалімі
- Муканова Марал ОразовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Дерунова Екатерина НиколаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Петрова Татьяна СергеевнаМузыка пәні мұғалімі
- Абдуалиева Каирпану ДомашевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Остапенко Наталья СергеевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бурумбаева Лаззат РахметовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бегайдарова Галия КаербаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бейсенова Мунара ИренгаиповнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Баядилова Мейрамгуль ПетровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жусупбаева Назымгуль КанатовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Коппаева Майкен МалгаждаровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Абуова Айгуль БиляловнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Адил Хундыз Музыка пәні мұғалімі
- Жакенова Айжаркын АлебековнаМузыка пәні мұғалімі
- Тлеулесова Динара КаримжановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Каирбекова Гульдана ТолегеновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Соловьева Марина ПетровнаМузыка пәні мұғалімі
- Ашимханова Жанар АмангельдиновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Шефер Наталья ВладимировнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сергазина Диара ЕрмекбаевнаМузыка пәні мұғалімі
- Нурсултанова Шынар ЖумакановнаМузыка пәні мұғалімі
- Алкенова Гулимхан ТемиргазиновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Абжанова Света КаукеновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Лыков Сергей АлександровичМузыка пәні мұғалімі
- Швец Анжелика НиколаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кельдибекова Айгерим ЕрмековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ахметзянова Мунира ЗиннуровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кожагельдинова Асемгуль ЖумажановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Баймухамбетова Азиза ЖанатовнаМузыка пәні мұғалімі
- Макишева Вера АлександровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Идрисова Зибагул КауановнаМузыка пәні мұғалімі
- Горохова Лариса НиколаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Досанов Алибек ЖанзаковичМузыка пәні мұғалімі
- Гизатулина София ГаязытдиновнаМузыка пәні мұғалімі
- Зекенова Ботагоз ШариазденовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бондаренко Елена ТулешевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жумашева Салтанат АйтмухамбетовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жандосова Гульмира ЗайдоллаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Асаинова Сауле ИмановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Пинчук Юлия АлександровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Отыншина Гульназ АманжоловнаМузыка пәні мұғалімі
- Сартаева Айжамал СоветовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мемедлаева Гульчере СерверовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Акпарова Азиза ЖантасовнаМузыка пәні мұғалімі
- Буданова Екатерина ЮрьевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ерубаева Алма ЖумабаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Хамитова Жамига ЗайкеновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Шевченко Ирина ИосифовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ермолаева Татьяна СергеевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Оспанова Лаура ТолеугажиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Неумывако Дина ЯковлевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ханафия Майра Музыка пәні мұғалімі
- Тажмаганбетова Айнаш ШайдулловнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Букаева Алтынай СайрановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Баянова Гулсим КайроллиновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Назарова Инна ФедоровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Алтынбекова Жанат АбылкаировнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бещембаева Слушаш НургалиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Баймульдинова Гульмира КаирбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Касымова Бакыт МауленовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кабиденова Алмагуль БахыттовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Каскырбаева Кулдарай КапановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мирошникова Наталья ВладимировнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Молхина Назира ТойбеккызыМузыка пәні мұғалімі
- Ахметова Ардак ТоктасовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Нуралинова Галия РгебаевнаМузыка пәні мұғалімі
- Умаров Олжас АлпамысовичМузыка пәні мұғалімі
- Цалугелашвили Виолета ГиоргивнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ислямова Айслу СулейменовнаМузыка пәні мұғалімі
- Куспекова Корлан МаратовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бектасова Жанна СериковнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі