Азатова Анара Жанабаевна
1
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
2
Достижений международного уровня
Достижений международного уровня
4
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
Данные по аттестациям
- Аттестация:
2023 Орта білім беру ББ (көктем)Прежняя категория:
БіріншіКатегория в удостоверении:
Педагог-сарапшы По должности:
Тарих пәні мұғалімі
просмотреть ЭЛЕКТРОННОЕ УДОСТОВЕРЕНИЕ  
Электронное удостоверение
Предыдущие аттестации
- Дата:
Мамыр 3, 2018 - Место проведения:
ПАВЛОДАР ОБЛЫСЫ БІЛІМ БЕРУ БАСҚАРМАСЫНЫҢ "АҚСУ ҚАЛАСЫНЫҢ БІЛІМ БЕРУ БӨЛІМІ" ММ - Присвоенная категория:
Бірінші
- Аттестация:
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Қыр. 16, 2021 - Дата окончания курса:
Қыр. 26, 2021 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Облыстық - Предмет:
Тарих - Место проведения курсов:
Павлодарский педагогический университет - Тема курсов:
Инновационно - образовательная основа обновления содержания образования в школах, учреждениях дополнительного, и дошкольного образования
- Дата начала курса:
Жел. 8, 2021 - Дата окончания курса:
Жел. 10, 2021 - Тип курса:
Басқа да курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
Детский фонд ЮНИСЕФ - Тема курсов:
Инклюзивное смешанное обучение
- Дата начала курса:
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Ақп. 26, 2024 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - 3 место Сейтказина Мадина в республиканской олимпиаде Ак бота
- Дата:
Ақп. 26, 2024 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Республикалық - участие в республиканской олимпиаде Ак бота
- Дата:
Қаң. 30, 2023 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Қалалық - 2 место Бигалиев Абай в Городской олимпиаде среди учащихся 9-11 классов по основам права
- Дата:
Мамыр 18, 2022 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Республикалық - Сертификат Сейтказина Мадина 5-9 сынып оқушылары арасында Тарих ата республикалық қашықтық олимпиадасының қатысушы
- Дата:
Қар. 26, 2021 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - 5-6 сынып оқушылары арасында жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың 2 қалалық кезеңінде Қазахстан тарихы пәні бойынша 3 - ші орынға ие болғаны үшін
- Дата:
Қар. 12, 2021 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - "Білім берудегі инновациялар" атты әдістемелік форумда тарих бағыты бойынша
- Дата:
Листы наблюдения уроков
- Дата:
Қаң. 24, 2023 - Предмет:
Қазақстан тарихы - Школа проведения урока:
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің «Ақсу қаласының № 4 орта мектебі» КММ; - лист наблюдения
- Дата:
Қаң. 13, 2023 - Предмет:
Қазақстан тарихы - Школа проведения урока:
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің «Ақсу қаласының № 4 орта мектебі» КММ; - лист наблюдения
- Дата:
Қаң. 11, 2023 - Предмет:
Дүниежүзі тарихы - Школа проведения урока:
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің «Ақсу қаласының № 4 орта мектебі» КММ; - лист наблюдения
- Дата:
- Ромашова Анастасия ЭдуардовнаБиология пәні мұғалімі
- Порошина Лариса ИвановнаМатематика пәні мұғалімі
- Фрикк Валентина СергеевнаХимия пәні мұғалімі
- Бекенова Таттыгуль КундызбековнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Рамазанова Галия ГабдугалимовнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Султанбекова Алина АзёмавнаИнформатика пәні мұғалімі
- Имашхан Акерке Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Досымханова Зауреш МуратовнаҚазақ тілі пәні мұғалімі
- Жагипарова Акмарал БолатхановнаҚазақ тілі пәні мұғалімі
- Магжанов Данияр ЕриковичИнформатика пәні мұғалімі
- Вишня Татьяна АлександровнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Демидова Ирина СергеевнаДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Лацарус Елена АнатольевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Спиридонова Лолита ДмитриевнаТехнология пәні мұғалімі
- Серякова Наталья ВладимировнаБастауыш сынып мұғалімі
- Бейсеков Рахметолла АнатольевичТарих пәні мұғалімі
- Евсюкова Татьяна АнатольевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Мурзакова Виктория ВикторовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Маркабаева Эльмира Аж-ЖанибековнаБастауыш сынып мұғалімі
- Каиркулов Ерхан СаттаровичТарих пәні мұғалімі
- Аубакиров Азат НиязбековичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Ахметова Айгуль СарсенбековнаБастауыш сынып мұғалімі
- Шуколюкова Лилия ПетровнаБастауыш сынып мұғалімі
- Кузнецов Артём СергеевичДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Адамжанова Райхан БалтабаевнаДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Баисов Ерлан ХазидуловичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Темергалинов Қайыржан СерікболұлыБиология пәні мұғалімі
- Оспанова Жанат СериковнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Айтуарова Алтын КумаровнаҚазақ тілі пәні мұғалімі
- Енсебаева Алтын КабдыровнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Гросс Гульназ АлибековнаӘлеуметтік педагог
- Абылхасанова Меиз ЖумабековнаБастауыш сынып мұғалімі
- Ахмедиева Асель КазбековнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Коломеец Ольга ВасильевнаМатематика пәні мұғалімі
- Арынова Нурбике БекмуханбетовнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сарсенбаева Кунсулу БуранбаевнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Қамат Адина КемелбекқызыФизика пәні мұғалімі
- Токкожинова Марияш РапыховнаҚазақ тілі пәні мұғалімі
- Держаева Дарья ГеннадьевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Ракулова Зарина АгнаевнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Жуманазарова Бану КурманалиевнаТарих пәні мұғалімі
- Бобылев Сергей СергеевичТарих пәні мұғалімі
- Ситникова Наталья ВалерьевнаТарих пәні мұғалімі
- Захаренко Татьяна АлексеевнаТарих пәні мұғалімі
- Сизько Анжелика ВикторовнаТарих пәні мұғалімі
- Рысбаева Жанна ЖаксылыковнаТарих пәні мұғалімі
- Маринко Людмила ВладимировнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Оразалинова Салтанат СерикбековнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Шапауов Алибек КабыкеновичТарих пәні мұғалімі
- Холмова Елена ВладимировнаТарих пәні мұғалімі
- Аипова Аимгуль СапаровнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Мукушев Даулен МакановичТарих пәні мұғалімі
- Жайкбаева Гульнара АзанбаевнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Байманкулова Асель ХайроллаевнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Сеилханова Самал ДюйсембаевнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Крикунов Михаил ЕвгеньевичТарих пәні мұғалімі
- Бейсеков Рахметолла АнатольевичТарих пәні мұғалімі
- Федоренко Сергей ГеннадьевичТарих пәні мұғалімі
- Жакупова Айгуль ТуяковнаТарих пәні мұғалімі
- Мухитова Айнур МараловнаТарих пәні мұғалімі
- Каиркулов Ерхан СаттаровичТарих пәні мұғалімі
- Садыков Нурболат ОразбековичТарих пәні мұғалімі
- Олжагельдинов Берик КуатовичТарих пәні мұғалімі
- Темрханов Толеухан Тарих пәні мұғалімі
- Артес Еркегул -Тарих пәні мұғалімі
- Сарсенова Азиза ЕркеновнаТарих пәні мұғалімі
- Сапарбаева Алия АзатовнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Хворова Оксана ЮрьевнаТарих пәні мұғалімі
- Мусабаева Каршыга ЗулхарнейновнаТарих пәні мұғалімі
- Филиппова Нина ФедоровнаТарих пәні мұғалімі
- Акылбеков Данияр БолатовичТарих пәні мұғалімі
- Ахмекенова Сая СайлаубаевнаТарих пәні мұғалімі
- Алиаскарова Анара ТолеутаевнаТарих пәні мұғалімі
- Билялова Ардак АхметсалимовнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Кудайбергенова Айнур БиржановнаТарих пәні мұғалімі
- Хуан Гулбек Тарих пәні мұғалімі
- Адильханова Гульжан НурлановнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Оразханов Куат ОралкайдаровичДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Абылкасова Балкен КокеновнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Гросс Гульназ АлибековнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Панихин Юрий ЛеонидовичДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Папанова Мария АндреевнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Ахметова Ляйла МагауовнаТарих пәні мұғалімі
- Дакей Аймерей Тарих пәні мұғалімі
- Сұлтанғазы Қайрат ҚайроллаұлыТарих пәні мұғалімі
- Яковенко Ольга АнатольевнаТарих пәні мұғалімі
- Турсунова Раушан КаируагизовнаТарих пәні мұғалімі
- Штерц Татьяна ВладимировнаТарих пәні мұғалімі
- Жакупов Марат ОмаровичТарих пәні мұғалімі
- Халық Амангүл Тарих пәні мұғалімі
- Нурекенова Зейнегул КаламтаевнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Акбанова Айжан ХабибулловнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Кульжанов Дауржан КайргельдыевичТарих пәні мұғалімі
- Койлыбаева Ардак ТоктасыновнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Сарсекеев Даулет КайратовичТарих пәні мұғалімі
- Берденбай Майгуль Тарих пәні мұғалімі
- Дюсембаев Бауржан КабденовичТарих пәні мұғалімі
- Темирбаева Жибек ТолеутаевнаТарих пәні мұғалімі
- Тайгулин Даулет АманкелдиевичТарих пәні мұғалімі
- Рахимжанов Серик КамалиевичТарих пәні мұғалімі
- Акашева Алия НурлыбековнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Зотова Ксения АлександровнаТарих пәні мұғалімі
- Мутай Айнагул Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Рахимова Гульжихан ИляловнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Амирина Маржан КажибаевнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Жантемирова Гаухар БолатхановнаТарих пәні мұғалімі
- Кучукова Индира КурмангалиевнаТарих пәні мұғалімі
- Бабыкова Гаухар КабдыровнаТарих пәні мұғалімі
- Тельникова Анастасия ЮрьевнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Санах Лизат Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Амирова Сауле БалтабаевнаТарих пәні мұғалімі
- Кульжанов Гамал КаиргельдиновичТарих пәні мұғалімі
- Дыба Юлия АлександровнаТарих пәні мұғалімі
- Куч Алёна АлександровнаТарих пәні мұғалімі
- Молдахметова Жумакуль МеныспаевнаТарих пәні мұғалімі
- Шаймағанбет Аққуәлі КенжеғараұлыДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Канакаева Аймагуль АмангельдиновнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Нағымжанова Ғалия ЖұмабекқызыДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Алтаева Айжан КаскирбаевнаТарих пәні мұғалімі
- Рахимова Асем МуратовнаТарих пәні мұғалімі
- Гулоева Анна ИгоревнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Шахметова Алма СапаргалиевнаТарих пәні мұғалімі
- Габдылгазизова Зылиха НажмиденовнаТарих пәні мұғалімі
- Маненов Жасулан КаиргельдиновичДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Хуанхан Кулимхан Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Умаров Арман АлпамысовичТарих пәні мұғалімі
- Темиржанова Гулдана КазболатовнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Молдабеков Бауржан КасымтаевичТарих пәні мұғалімі
- Маканов Мадияр ЕржановичТарих пәні мұғалімі
- Қасымхан Самат МұсалыұлыТарих пәні мұғалімі
- Казизова Шайзат АрыстанбековнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Нурсултанова Шынар ЖумакановнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Саворовский Юрий ВикторовичТарих пәні мұғалімі
- Жапарова Маржан ТурсумбаевнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Толеуов Алибек БейсеновичДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Даиров Руслан НазымбековичДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Ганикель Ксения БорисовнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Кузнецова Галина АлександровнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Кульбекова Шынар МаулетовнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Касимова Индира ОспановнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Кушмагулова Даметкен БактыбековнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Торехан Есет Тарих пәні мұғалімі
- Путинцева Лидия АлександровнаТарих пәні мұғалімі
- Зарлыхан Әділбек НұрболатұлыТарих пәні мұғалімі
- Абдугалиева Айнаш АйтбаевнаТарих пәні мұғалімі
- Абылкасова Гулайым ГалымжановнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Абдраев Тимур ЕркеновичДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Мукушев Асет СериковичТарих пәні мұғалімі
- Ахметова Бакытгул БайжановнаТарих пәні мұғалімі
- Кусаинова Гулимжан БопиевнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Тусупов Айбек РуслановичТарих пәні мұғалімі
- Раисова Толкын СерикбаевнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Есмакаева Гульмира БолатовнаТарих пәні мұғалімі
- Бельгибаева Динаш СейтахметовнаТарих пәні мұғалімі
- Абраева Гульжамал МухаметкановнаТарих пәні мұғалімі
- Исина Мадина НарбековнаТарих пәні мұғалімі
- Нурсейтова Динара БолаткановнаТарих пәні мұғалімі
- Жамалиденов Кабиден ЖилкайдаровичТарих пәні мұғалімі
- Илюсизов Адиль БоромбаевичТарих пәні мұғалімі
- Аханова Анаргуль ТолеутаевнаТарих пәні мұғалімі
- Кумарова Айгерим ДулатовнаТарих пәні мұғалімі
- Нурхаева Ардак Тарих пәні мұғалімі
- Аушахманова Бакытгуль ТулегеновнаТарих пәні мұғалімі
- Есенкұл Ақәділ КенжебекұлыТарих пәні мұғалімі
- Азимова Гулживек Тарих пәні мұғалімі
- Асанқұл Тараз БекжанұлыТарих пәні мұғалімі
- Әлиақбар Айнұр БағланқызыТарих пәні мұғалімі
- Курмангалиев Алтынбек УмиртаевичДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Секер Таяаватан Тарих пәні мұғалімі
- Қияқбай Сүндет МаратұлыТарих пәні мұғалімі
- Сауырбай Март Тарих пәні мұғалімі
- Байкежанова Балжан РуслановнаТарих пәні мұғалімі
- Камзина Самал ЖантемировнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Смагулов Бауыржан МейрамовичТарих пәні мұғалімі
- Изатбекова Айнаш БалгабаевнаТарих пәні мұғалімі
- Жолаева Алия АзатовнаТарих пәні мұғалімі
- Косынтаев Бауржан БалтабековичДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары