Шарапиденова Жанаргуль Какимовна
1
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
2
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Там. 23, 2021 - Дата окончания курса:
Там. 28, 2021 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
АО НЦПК "Өрлеу" - Тема курсов:
ҚР жалпы орта білім мазмұнын жаңарту шеңберінде "Көркем еңбек" пәні бойынша педагогика кадрларының біліктілігін арттыру білім беру бағдарламасы бойынша
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Жел. 9, 2022 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - ППУ ұйымдастырған "Менің тәуелсіз Қазақстаным" атты облыстық "Сәндік қолданбалы өнер" сайысының жеңімпазы
- Дата:
Жел. 1, 2022 - Тип достижения:
Конкурс жүлдегері - Уровень:
Республикалық - "Атамұра"Республикалық "Бояулар құпиясы"шығармашылық байқауының жеңімпазы
- Дата:
Қар. 4, 2022 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Облыстық - "Ақ бота" ХХI облыстық балалар бейнелеу шығармашылығы конкурсына қатысушысы
- Дата:
Сәуір 14, 2022 - Тип достижения:
Конкурс жүлдегері - Уровень:
Республикалық - "Бояулар құпиясы" жас суретшілер байқауының жеңімпазы
- Дата:
Қар. 15, 2021 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Абай Құнанбаевтың туғанына 175 жыл толуына орай "Абай суреттері" атты бейнелеу және сәндік-қолданбалы өнер конкурсының жүлдегері
- Дата:
Мамыр 9, 2021 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Б. Момышұлының 110 жылдығына арналған "Бұл жеңіс күні" балалар бейнелеу өнері және сәндік -қолданбалы өнердің облыстық қашықтықтан өткізілген конкурсының жеңімпазы
- Дата:
Наурыз 19, 2021 - Тип достижения:
Фестиваль жүлдегері - Уровень:
Облыстық - "Korpe fest" этнофестивалінің қатысушысы
- Дата:
Қар. 23, 2020 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Облыстық - "Ақ бота" ХIХ Облыстық балалар бейнелеу шығармашылығы конкурсының қатысушысы
- Дата:
Қар. 19, 2019 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Облыстық - "Ақ бота" ХVІІІ Облыстық балалар бейнелеу шығармашылығы конкурсының қатысушысы
- Дата:
Листы наблюдения уроков
- Дата:
Ақп. 13, 2023 - Предмет:
Көркем еңбек - Школа проведения урока:
"Б. Момышұлы ат. ЖОМ" КММ - Педагог -зерттеуші санатындағы әріптесі- К.С. Джакованың "Бөлшектерді біріктіру мен бұйымды безендіру" тақырыбы бойынша сабағына бақылау парағы.
- Дата:
Қар. 29, 2022 - Предмет:
Көркем еңбек - Школа проведения урока:
"Б. Момышұлы ат. ЖОМ" КММ - Үйлестіруші орынбасары-А .Х. Акбанованың "Көрнекі жазбаны орындау" тақырыбы бойынша сабағына бақылау парағы.
- Дата:
Қар. 14, 2022 - Предмет:
Көркем еңбек - Школа проведения урока:
"Б. Момышұлы ат. ЖОМ" КММ - Оқу ісінің меңгерушісі-Г.О. Майбасованың "Көркемдік кестемен бұйымды безендіру" тақырыбы бойынша сабағына бақылау парағы.
- Дата:
- Асылбекова Райгуль СембаевнаКітапхана меңгерушісі
- Майбасова Гульнар ОлжабаевнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Абдулина Динара СапарбековнаБастауыш сынып мұғалімі
- Оразалина Бекзат ЕрболовнаИнформатика пәні мұғалімі
- Ахметова Мира МухаметкановнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Акатаева Айнаш ДумашевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Латыпова Назгул КаиркеновнаБастауыш сынып мұғалімі
- Накупова Сауле КуттыбаевнаӨзін-өзі тану пәні мұғалімі
- Каирова Кульмира СакеновнаБастауыш сынып мұғалімі
- Сеитова Асем ТимофеевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Шажанханова Насихат НурлановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Смагулова Замзагул БирликовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Мусабекова Маржан КайратовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Майбас Мөлдір ОлжатайқызыТәлімгер
- Акбанова Айжан ХабибулловнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Кидралинова Бибигуль КапаровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тайгулин Даулет АманкелдиевичТарих пәні мұғалімі
- Рахимжанов Серик КамалиевичТарих пәні мұғалімі
- Аяганова Маншук ЖаскайратовнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Джакова Карлыгаш СуртаевнаМузыка пәні мұғалімі
- Казангапова Бибигуль ЕркеновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жамалиденова Айтжамал ШакиртовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Абдурасилова Зухра КыркбаевнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Рахмангулов Арман ТалгатовичДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Шарипбекова Жулдыз МанатовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Альжанова Айдана РамазановнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Шакенова Шынар АйтимовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Аленова Назгуль ГабитовнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Изтелеуова Разия ЖайлыбаевнаГеография пәні мұғалімі
- Бердыгожаева Жанат АхметовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Амирова Сауле БалтабаевнаТарих пәні мұғалімі
- Молдабаева Гулмира ТельмановнаФизика пәні мұғалімі
- Шаханова Айгуль КалышевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сыздыкова Салтанат КуандыковнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Мамбетова Майра КабиденовнаДиректор
- Абетова Дана БулатовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Абылгазинова Куралай Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Оспанова Майгуль СагындыковнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Бурумбаева Лаззат РахметовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Шахманова Карлыгаш ЗиядиновнаБастауыш сынып мұғалімі
- Дулат Аманбай Көркем еңбек пәні мұғалімі
- Асылханова Нурсулу ЖумагельдиновнаАғылшын тілі пәні оқытушысы
- Баядилова Мейрамгуль ПетровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Уалинова Айнур ЖумагельдиновнаБастауыш сынып мұғалімі
- Турдыбаева Галия АлтынбековнаМатематика пәні мұғалімі
- Итбаева Нургиза ТурсунтаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Жусупбаева Назымгуль КанатовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Рахимжанова Бахыт ШамеловнаХимия пәні мұғалімі
- Ешимова Арнат АйтымовнаГеография пәні мұғалімі
- Садбекова Гульзар АльбековнаИнформатика пәні мұғалімі
- Зорький Жанаргул Бастауыш сынып мұғалімі
- Сеитова Айтжамал АльжановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Омарова Меруерт БагадатовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Солтанова Шынар НурлановнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Мусадилова Жулдыз АксариевнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Амренова Сания КуттыбаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Орынбаев Алмат ЖаскайратовичҮйірме жетекшісі
- Ташева Алмагуль УркеновнаХореограф
- Сагынбекова Гульбаршын ЖанатовнаӨзін-өзі тану пәні мұғалімі
- Бекишева Карлыга СериковнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Абельдинова Маржан КемельевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Бәкібай Толғанай ҚуатқызыҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тасымова Аксауле ЕркиновнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Ташенова Махабат СагындыковнаОрыс тілінде оқытпайтын сыныптарындағы орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі
- Тилеуд Бердихан Көркем еңбек пәні мұғалімі
- Потапова Татьяна ИвановнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Сенкибаева Айгуль ЕрикбаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Вагнер Оксана ВячеславовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Амирова Гульнара ДюсентаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Вишня Татьяна АлександровнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Уайханова Айгуль ОралбековнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Аубакиров Азат НиязбековичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Владимирова Галина ВладимировнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Баисов Ерлан ХазидуловичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Аканов Аскар МагзамовичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Бердхаан Арманбек Көркем еңбек пәні мұғалімі
- Құсайын Қиса СаятұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Халидолда Жаналхан Көркем еңбек пәні мұғалімі
- Уатаева Асия ЕлубаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Махамбетова Гульсара АмантаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Кусаинова Жанаргуль АбаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Жигулин Александр НиколаевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Рай Бауыржан Көркем еңбек пәні мұғалімі
- Каратаев Ертуре СунгатовичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Турумтаева Алия КудайбергеновнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Ещанова Гаухар АйдархановнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Оқан Нұрхат ЖанатұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Сейітова Жұлдыз ЖанатқызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Карманова Нургуль АманжоловнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Канакаева Аймагуль АмангельдиновнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Шакиров Марат АмангельдиновичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Дулат Аманбай Көркем еңбек пәні мұғалімі
- Изаев Арман КоныскановичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Наурзбаева Зинара СурагановнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Кайдарова Гульнара СартаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Дегтярева Галина СергеевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Байтемирова Асылжан ТатимбековнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Муханова Анара БатобаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Аверин Иван СергеевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Комиссарова Галина МихайловнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Рысмуратова Бейбиткул ЕргешбаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Сальденбеков Алмаз ТурсуновичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Нуржанова Кымбат КанатовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Интыкбаева Азиза БолатовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Сыздыкова Бакыткуль АлимжановнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Секенов Нуржан КабековичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Шакирова Айтбобе ЕргалиевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Сураган Берекбол Көркем еңбек пәні мұғалімі
- Стриха Елена ВикторовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Абильденова Динара КайруллиновнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Бимагамбетова Зарема ДауреновнаКөркем еңбек пәні мұғалімі