Аканов Аскар Магзамович
1
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
2
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Ақп. 23, 2023 - Дата окончания курса:
Наурыз 7, 2023 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Облыстық - Предмет:
Технология - Место проведения курсов:
АО НЦПК "Өрлеу" - Тема курсов:
Білім беру мазмұның жаңартудың инновациялық - білім беру негізі
- Дата начала курса:
Шілде 2, 2018 - Дата окончания курса:
Шілде 13, 2018 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Облыстық - Предмет:
Көркем еңбек - Место проведения курсов:
АОО НИШ ЦПМ - Тема курсов:
Повышение квалификации педагогических кадров по предмету "Художественный труд" в рамках обновления содержания среднего образования Республики Казахстан я
- Дата начала курса:
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Жел. 14, 2022 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Қалалық
- Дата:
Листы наблюдения уроков
- Дата:
Қаң. 23, 2023 - Предмет:
Көркем еңбек - Школа проведения урока:
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің «Қызылжар ауылының орта мектебі» КММ;
- Дата:
Қаң. 11, 2023 - Предмет:
Көркем еңбек - Школа проведения урока:
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің «Қызылжар ауылының орта мектебі» КММ;
- Дата:
Қаң. 10, 2023 - Предмет:
Көркем еңбек - Школа проведения урока:
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің «Қызылжар ауылының орта мектебі» КММ;
- Дата:
- Рысбаева Жанна ЖаксылыковнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Кабылдинова Сулушаш ЖасулановнаПедагог-психолог
- Заирова Бибигуль БейсенбековнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Букенова Алмагуль ЖумагуловнаБастауыш сынып мұғалімі
- Хасенова Сандугаш БауржановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Оразханова Март Тәрбиеші
- Жукенова Галия ЕркиновнаБастауыш сынып мұғалімі
- Ахметова Галия КайыржановнаТәрбиеші
- Каиржанова Ермек АяпбергеновнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мажикова Сара КасеновнаБастауыш сынып мұғалімі
- Байзуллина Бибинур КуатовнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Джарболова Айгуль АйбековнаБастауыш сынып мұғалімі
- Мукушев Даулен МакановичТарих пәні мұғалімі
- Хусаинов Рауф РафиковичДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Дюсембаева Айгуль МеркимбаевнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Касенов Шаймурат ЖумабаевичДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Аканова Альмира КаиргельдыевнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Аралова Нургуль КабдуовнаМатематика пәні мұғалімі
- Смагулова Гульжан ХалеловнаТәрбиеші
- Асен Аманжол Қазақ тілі пәні мұғалімі
- Хамитова Гульмира ЕржановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Уатаева Асия ЕлубаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Сахаба Айнұр Математика пәні мұғалімі
- Азимова Гулживек Тарих пәні мұғалімі
- Тилеуд Бердихан Көркем еңбек пәні мұғалімі
- Потапова Татьяна ИвановнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Сенкибаева Айгуль ЕрикбаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Вагнер Оксана ВячеславовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Амирова Гульнара ДюсентаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Вишня Татьяна АлександровнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Уайханова Айгуль ОралбековнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Аубакиров Азат НиязбековичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Владимирова Галина ВладимировнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Баисов Ерлан ХазидуловичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Бердхаан Арманбек Көркем еңбек пәні мұғалімі
- Құсайын Қиса СаятұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Халидолда Жаналхан Көркем еңбек пәні мұғалімі
- Уатаева Асия ЕлубаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Махамбетова Гульсара АмантаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Кусаинова Жанаргуль АбаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Жигулин Александр НиколаевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Рай Бауыржан Көркем еңбек пәні мұғалімі
- Каратаев Ертуре СунгатовичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Турумтаева Алия КудайбергеновнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Ещанова Гаухар АйдархановнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Оқан Нұрхат ЖанатұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Сейітова Жұлдыз ЖанатқызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Карманова Нургуль АманжоловнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Канакаева Аймагуль АмангельдиновнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Шакиров Марат АмангельдиновичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Дулат Аманбай Көркем еңбек пәні мұғалімі
- Изаев Арман КоныскановичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Шарапиденова Жанаргуль КакимовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Наурзбаева Зинара СурагановнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Кайдарова Гульнара СартаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Дегтярева Галина СергеевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Байтемирова Асылжан ТатимбековнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Муханова Анара БатобаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Аверин Иван СергеевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Комиссарова Галина МихайловнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Рысмуратова Бейбиткул ЕргешбаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Сальденбеков Алмаз ТурсуновичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Нуржанова Кымбат КанатовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Интыкбаева Азиза БолатовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Сыздыкова Бакыткуль АлимжановнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Секенов Нуржан КабековичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Шакирова Айтбобе ЕргалиевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Сураган Берекбол Көркем еңбек пәні мұғалімі
- Стриха Елена ВикторовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Абильденова Динара КайруллиновнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Бимагамбетова Зарема ДауреновнаКөркем еңбек пәні мұғалімі