Рахимжанов Серик Камалиевич
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Шілде 20, 2020 - Дата окончания курса:
Шілде 31, 2020 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Облыстық - Предмет:
Дүниежүзі тарихы - Место проведения курсов:
АОО НИШ ЦПМ - Тема курсов:
Қазақстан Республикасында орта білім мазмұның жаңарту шеңберінде "Қазақстан тарихы" мен "Дүниежүзі тарихы" пәндері бойынша Бағалауға арналған тапсырмаларды әзірлеу және сараптау педагог кадрлардың біліктілігін арттыру білім беру бағдарламасы бойынша курс
- Дата начала курса:
Наурыз 9, 2022 - Дата окончания курса:
Наурыз 18, 2022 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Облыстық - Предмет:
Қазақстан тарихы - Место проведения курсов:
АО НЦПК "Өрлеу" - Тема курсов:
Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында тарих пәні мұғалімдерінің талдау және зерттеушілік дағдыларын дамыту
- Дата начала курса:
Ақп. 24, 2020 - Дата окончания курса:
Наурыз 6, 2020 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Облыстық - Предмет:
Қазақстан тарихы - Место проведения курсов:
АО НЦПК "Өрлеу" - Тема курсов:
"История Казахстана" и "Основы права" в рамках обновления содержания среднего образования РК
- Дата начала курса:
Листы наблюдения уроков
- Дата:
Ақп. 21, 2023 - Предмет:
Құқық негіздері - Школа проведения урока:
"Б. Момышұлы ат. ЖОМ" КММ - М.Әлімбаев мектебі. ДОІЖО Г.А Бекмурзинованың "Әкімшілік құқық бұзушылық" тақырыбындағы сабақты бақылау парағы
- Дата:
Ақп. 21, 2023 - Предмет:
Қазақстан тарихы - Школа проведения урока:
Б.Момышұлы атындағы жалпы орта білім беру мектебі - №40 мектептің ДОІЖО Т.Н Жаканованың,"Алаш ұлттық идеясының тұжырмдамасы" тақырыбындағы сабақты бақылау парағы
- Дата:
Қаң. 16, 2023 - Предмет:
Дүниежүзі тарихы - Школа проведения урока:
"Б. Момышұлы ат. ЖОМ" КММ - №35 мектеп ДОІЖО О.Н Тайтарованың " Нельсон Мандела " тақырыбындағы сабақты бақылау парағы
- Дата:
- Асылбекова Райгуль СембаевнаКітапхана меңгерушісі
- Майбасова Гульнар ОлжабаевнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Абдулина Динара СапарбековнаБастауыш сынып мұғалімі
- Оразалина Бекзат ЕрболовнаИнформатика пәні мұғалімі
- Ахметова Мира МухаметкановнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Акатаева Айнаш ДумашевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Латыпова Назгул КаиркеновнаБастауыш сынып мұғалімі
- Накупова Сауле КуттыбаевнаӨзін-өзі тану пәні мұғалімі
- Каирова Кульмира СакеновнаБастауыш сынып мұғалімі
- Сеитова Асем ТимофеевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Шажанханова Насихат НурлановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Смагулова Замзагул БирликовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Мусабекова Маржан КайратовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Майбас Мөлдір ОлжатайқызыМузыка жетекшісі
- Акбанова Айжан ХабибулловнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Кидралинова Бибигуль КапаровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тайгулин Даулет АманкелдиевичТарих пәні мұғалімі
- Аяганова Маншук ЖаскайратовнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Джакова Карлыгаш СуртаевнаМузыка пәні мұғалімі
- Казангапова Бибигуль ЕркеновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жамалиденова Айтжамал ШакиртовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Абдурасилова Зухра КыркбаевнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Рахмангулов Арман ТалгатовичДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Шарипбекова Жулдыз МанатовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Альжанова Айдана РамазановнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Шакенова Шынар АйтимовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Аленова Назгуль ГабитовнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Изтелеуова Разия ЖайлыбаевнаГеография пәні мұғалімі
- Бердыгожаева Жанат АхметовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Амирова Сауле БалтабаевнаТарих пәні мұғалімі
- Молдабаева Гулмира ТельмановнаФизика пәні мұғалімі
- Шаханова Айгуль КалышевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сыздыкова Салтанат КуандыковнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Мамбетова Майра КабиденовнаДиректор
- Абетова Дана БулатовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Абылгазинова Куралай Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Оспанова Майгуль СагындыковнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Бурумбаева Лаззат РахметовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Шахманова Карлыгаш ЗиядиновнаБастауыш сынып мұғалімі
- Дулат Аманбай Көркем еңбек пәні мұғалімі
- Асылханова Нурсулу ЖумагельдиновнаАғылшын тілі пәні оқытушысы
- Шарапиденова Жанаргуль КакимовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Баядилова Мейрамгуль ПетровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Уалинова Айнур ЖумагельдиновнаБастауыш сынып мұғалімі
- Турдыбаева Галия АлтынбековнаМатематика пәні мұғалімі
- Итбаева Нургиза ТурсунтаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Жусупбаева Назымгуль КанатовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Рахимжанова Бахыт ШамеловнаХимия пәні мұғалімі
- Ешимова Арнат АйтымовнаГеография пәні мұғалімі
- Садбекова Гульзар АльбековнаИнформатика пәні мұғалімі
- Зорький Жанаргул Бастауыш сынып мұғалімі
- Сеитова Айтжамал АльжановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Омарова Меруерт БагадатовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Солтанова Шынар НурлановнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Мусадилова Жулдыз АксариевнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Амренова Сания КуттыбаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Орынбаев Алмат ЖаскайратовичҮйірме жетекшісі
- Ташева Алмагуль УркеновнаХореограф
- Сагынбекова Гульбаршын ЖанатовнаӨзін-өзі тану пәні мұғалімі
- Бекишева Карлыга СериковнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Абельдинова Маржан КемельевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Бәкібай Толғанай ҚуатқызыҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тасымова Аксауле ЕркиновнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Ташенова Махабат СагындыковнаОрыс тілінде оқытпайтын сыныптарындағы орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі
- Жуманазарова Бану КурманалиевнаТарих пәні мұғалімі
- Бобылев Сергей СергеевичТарих пәні мұғалімі
- Ситникова Наталья ВалерьевнаТарих пәні мұғалімі
- Захаренко Татьяна АлексеевнаТарих пәні мұғалімі
- Сизько Анжелика ВикторовнаТарих пәні мұғалімі
- Рысбаева Жанна ЖаксылыковнаТарих пәні мұғалімі
- Шапауов Алибек КабыкеновичТарих пәні мұғалімі
- Холмова Елена ВладимировнаТарих пәні мұғалімі
- Мукушев Даулен МакановичТарих пәні мұғалімі
- Крикунов Михаил ЕвгеньевичТарих пәні мұғалімі
- Бейсеков Рахметолла АнатольевичТарих пәні мұғалімі
- Федоренко Сергей ГеннадьевичТарих пәні мұғалімі
- Жакупова Айгуль ТуяковнаТарих пәні мұғалімі
- Мухитова Айнур МараловнаТарих пәні мұғалімі
- Каиркулов Ерхан СаттаровичТарих пәні мұғалімі
- Садыков Нурболат ОразбековичТарих пәні мұғалімі
- Олжагельдинов Берик КуатовичТарих пәні мұғалімі
- Темрханов Толеухан Тарих пәні мұғалімі
- Артес Еркегул -Тарих пәні мұғалімі
- Сарсенова Азиза ЕркеновнаТарих пәні мұғалімі
- Хворова Оксана ЮрьевнаТарих пәні мұғалімі
- Мусабаева Каршыга ЗулхарнейновнаТарих пәні мұғалімі
- Филиппова Нина ФедоровнаТарих пәні мұғалімі
- Акылбеков Данияр БолатовичТарих пәні мұғалімі
- Ахмекенова Сая СайлаубаевнаТарих пәні мұғалімі
- Алиаскарова Анара ТолеутаевнаТарих пәні мұғалімі
- Кудайбергенова Айнур БиржановнаТарих пәні мұғалімі
- Хуан Гулбек Тарих пәні мұғалімі
- Азатова Анара ЖанабаевнаТарих пәні мұғалімі
- Ахметова Ляйла МагауовнаТарих пәні мұғалімі
- Дакей Аймерей Тарих пәні мұғалімі
- Сұлтанғазы Қайрат ҚайроллаұлыТарих пәні мұғалімі
- Яковенко Ольга АнатольевнаТарих пәні мұғалімі
- Турсунова Раушан КаируагизовнаТарих пәні мұғалімі
- Штерц Татьяна ВладимировнаТарих пәні мұғалімі
- Жакупов Марат ОмаровичТарих пәні мұғалімі
- Халық Амангүл Тарих пәні мұғалімі
- Кульжанов Дауржан КайргельдыевичТарих пәні мұғалімі
- Сарсекеев Даулет КайратовичТарих пәні мұғалімі
- Берденбай Майгуль Тарих пәні мұғалімі
- Дюсембаев Бауржан КабденовичТарих пәні мұғалімі
- Темирбаева Жибек ТолеутаевнаТарих пәні мұғалімі
- Тайгулин Даулет АманкелдиевичТарих пәні мұғалімі
- Зотова Ксения АлександровнаТарих пәні мұғалімі
- Жантемирова Гаухар БолатхановнаТарих пәні мұғалімі
- Кучукова Индира КурмангалиевнаТарих пәні мұғалімі
- Бабыкова Гаухар КабдыровнаТарих пәні мұғалімі
- Тельникова Анастасия ЮрьевнаТарих пәні мұғалімі
- Амирова Сауле БалтабаевнаТарих пәні мұғалімі
- Кульжанов Гамал КаиргельдиновичТарих пәні мұғалімі
- Дыба Юлия АлександровнаТарих пәні мұғалімі
- Куч Алёна АлександровнаТарих пәні мұғалімі
- Молдахметова Жумакуль МеныспаевнаТарих пәні мұғалімі
- Алтаева Айжан КаскирбаевнаТарих пәні мұғалімі
- Рахимова Асем МуратовнаТарих пәні мұғалімі
- Шахметова Алма СапаргалиевнаТарих пәні мұғалімі
- Габдылгазизова Зылиха НажмиденовнаТарих пәні мұғалімі
- Умаров Арман АлпамысовичТарих пәні мұғалімі
- Молдабеков Бауржан КасымтаевичТарих пәні мұғалімі
- Маканов Мадияр ЕржановичТарих пәні мұғалімі
- Қасымхан Самат МұсалыұлыТарих пәні мұғалімі
- Саворовский Юрий ВикторовичТарих пәні мұғалімі
- Торехан Есет Тарих пәні мұғалімі
- Путинцева Лидия АлександровнаТарих пәні мұғалімі
- Зарлыхан Әділбек НұрболатұлыТарих пәні мұғалімі
- Абдугалиева Айнаш АйтбаевнаТарих пәні мұғалімі
- Абдраев Тимур ЕркеновичТарих пәні мұғалімі
- Мукушев Асет СериковичТарих пәні мұғалімі
- Ахметова Бакытгул БайжановнаТарих пәні мұғалімі
- Тусупов Айбек РуслановичТарих пәні мұғалімі
- Есмакаева Гульмира БолатовнаТарих пәні мұғалімі
- Бельгибаева Динаш СейтахметовнаТарих пәні мұғалімі
- Абраева Гульжамал МухаметкановнаТарих пәні мұғалімі
- Исина Мадина НарбековнаТарих пәні мұғалімі
- Нурсейтова Динара БолаткановнаТарих пәні мұғалімі
- Жамалиденов Кабиден ЖилкайдаровичТарих пәні мұғалімі
- Илюсизов Адиль БоромбаевичТарих пәні мұғалімі
- Аханова Анаргуль ТолеутаевнаТарих пәні мұғалімі
- Кумарова Айгерим ДулатовнаТарих пәні мұғалімі
- Нурхаева Ардак Тарих пәні мұғалімі
- Аушахманова Бакытгуль ТулегеновнаТарих пәні мұғалімі
- Есенкұл Ақәділ КенжебекұлыТарих пәні мұғалімі
- Азимова Гулживек Тарих пәні мұғалімі
- Асанқұл Тараз БекжанұлыТарих пәні мұғалімі
- Әлиақбар Айнұр БағланқызыТарих пәні мұғалімі
- Секер Таяаватан Тарих пәні мұғалімі
- Қияқбай Сүндет МаратұлыТарих пәні мұғалімі
- Сауырбай Март Тарих пәні мұғалімі
- Байкежанова Балжан РуслановнаТарих пәні мұғалімі
- Смагулов Бауыржан МейрамовичТарих пәні мұғалімі
- Изатбекова Айнаш БалгабаевнаТарих пәні мұғалімі
- Жолаева Алия АзатовнаТарих пәні мұғалімі