Свичкарь Ирина Васильевна
1
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
20
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Сәуір 1, 2024 - Дата окончания курса:
Сәуір 12, 2024 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
АО НЦПК "Өрлеу" - Тема курсов:
"Формирование читательской грамотности на уроках русского языка и литературы Я2"
- Дата начала курса:
Маусым 10, 2022 - Дата окончания курса:
Ақп. 20, 2023 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
РУМЦДО - Тема курсов:
Программа непрерывного профессионального развития педагогов
- Дата начала курса:
Мамыр 25, 2020 - Дата окончания курса:
Маусым 5, 2020 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
АО НЦПК "Өрлеу" - Тема курсов:
Интегративный подход в организации учебно-воспитательного процесса малокомплектной школы
- Дата начала курса:
Қыр. 10, 2021 - Дата окончания курса:
Қыр. 10, 2021 - Тип курса:
Басқа да курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
АО НЦПК "Орлеу" - Тема курсов:
Развитие цифровых компетенций педагогов
- Дата начала курса:
Там. 28, 2020 - Дата окончания курса:
Там. 28, 2020 - Тип курса:
Басқа да курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
НИШ - Тема курсов:
Учусь учить дистанционно
- Дата начала курса:
Қаз. 25, 2021 - Дата окончания курса:
Қар. 5, 2021 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Республикалық - Предмет:
Орыс тілі - Место проведения курсов:
АО НЦПК "Өрлеу" - Тема курсов:
Русский язык и литература
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Ақп. 26, 2024 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Чермазович Зоя, 8 класс, 1 место "Ақ бота"
- Дата:
Ақп. 26, 2024 - Тип достижения:
Қашықтық конкурс жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Аксенов Тимур, 5 класс, 3 место "Ақ бота"
- Дата:
Ақп. 26, 2024 - Тип достижения:
Қашықтық конкурс жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Сахаров Никита, 5 класс, 3 место "Ақ бота"
- Дата:
Ақп. 26, 2024 - Тип достижения:
Қашықтық конкурс жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Казбеков Санжар, 5 класс, 2 место "Ақ бота"
- Дата:
Ақп. 26, 2024 - Тип достижения:
Қашықтық конкурс жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Шикаев Данилл, 5 класс, 2 место "Ақ бота"
- Дата:
Ақп. 26, 2024 - Тип достижения:
Қашықтық конкурс жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Мирасұлы Әлижан, 5 класс, 2 место "Ақ бота"
- Дата:
Ақп. 26, 2024 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Алпысбаев Аспандияр, 8 класс, "1 место "Ақ бота"
- Дата:
Мамыр 19, 2022 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Алпысбаев Аспандияр, 6 класс, победитель республиканской олимпиады "Мың бала"
- Дата:
Жел. 4, 2021 - Тип достижения:
Қашықтық конкурс жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Алпысбаев Алдияр, 8 класс, 2 место - "Ак бота"
- Дата:
Жел. 4, 2021 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Малетина Надя, 8 класс, 1 место - "Ак бота"
- Дата:
Жел. 4, 2021 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Алпысбаев Аспандияр, 6 класс, 1 место - "Ак бота"
- Дата:
Жел. 4, 2021 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Чермазович Зоя, 6 класс, 1 место - "Ак бота"
- Дата:
Ақп. 10, 2021 - Тип достижения:
Қашықтық конкурс жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Галиева Сабина, 7 класс, 3 место - "Ак бота"
- Дата:
Ақп. 10, 2021 - Тип достижения:
Қашықтық конкурс жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Алпысбаев Алдияр, 7 класс, 3 место - "Ак бота"
- Дата:
Қар. 6, 2019 - Тип достижения:
Қашықтық конкурс жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Малетина Надя, 6 класс, 2 место - "Ак бота"
- Дата:
Қар. 6, 2019 - Тип достижения:
Қашықтық конкурс жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Алпысбаев Алдияр, 6 класс, 2 место - "Ак бота"
- Дата:
Мамыр 25, 2019 - Тип достижения:
Қашықтық конкурс жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Галиева Сабина, 5 класс, 3 место - "Русский медвежонок"
- Дата:
Сәуір 12, 2019 - Тип достижения:
Олимпиада жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Вирт Христиан, 8 класс, 1 место на районном уровне - КИО
- Дата:
Наурыз 5, 2019 - Тип достижения:
Қашықтық конкурс жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Алпысбаев Алдияр, 5 класс, 3 место - "Ак бота"
- Дата:
Наурыз 5, 2019 - Тип достижения:
Қашықтық конкурс жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Малетина Надя, 5 класс, 3 место - "Ак бота"
- Дата:
Листы наблюдения уроков
- Дата:
Сәуір 15, 2024 - Предмет:
Орыс тілі - Школа проведения урока:
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің «Сольветка ауылының негізгі мектебі» КММ; - Урок русского языка, 5 класс. Тема: "Пусть всегда будет солнце!"
- Дата:
Ақп. 23, 2024 - Предмет:
Орыс тілі мен әдебиеті - Школа проведения урока:
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің «Сольветка ауылының негізгі мектебі» КММ; - Урок русского языка и литературы в 9 классе с каз.языком обучения. Тема: "Прекрасная должность - быть на Земле человеком". Урок ознакомления с новым материалом"
- Дата:
Ақп. 9, 2024 - Предмет:
Орыс тілі мен әдебиеті - Школа проведения урока:
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің «Сольветка ауылының негізгі мектебі» КММ; - Урок русского языка и литературы, 7 класс. Тема: "Что заменяет именные части речи". Урокознакомления с новым материалом
- Дата:
Қаң. 16, 2024 - Предмет:
Орыс тілі мен әдебиеті - Школа проведения урока:
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің «Сольветка ауылының негізгі мектебі» КММ; - Урок русского языка и литературы, 5 класс. Тема: "Искусство звука". Урок ознакомления с новым материалом.
- Дата:
Қар. 29, 2023 - Предмет:
Орыс әдебиетi - Школа проведения урока:
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің «Сольветка ауылының негізгі мектебі» КММ; - Урок литературы, 8 класс. Тема: "Лирика поэтов 19 века". Урок ознакомления с новым материалом
- Дата:
Қар. 24, 2023 - Предмет:
Орыс тілі мен әдебиеті - Школа проведения урока:
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің «Сольветка ауылының негізгі мектебі» КММ; - Урок русского языка и литературы в 8 классе с каз.языком обучения. Тема: "Мир, созданный трудом". Урок ознакомления с новым материалом"
- Дата:
Қаң. 30, 2023 - Предмет:
Орыс тілі - Школа проведения урока:
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің «Сольветка ауылының негізгі мектебі» КММ; - Урок русского языка, 9 класс. Тема: "Книга в нашей жизни. Бессоюзные сложные предложения со значением противопоставления". Урок применения знаний и умений
- Дата:
Қаң. 25, 2023 - Предмет:
Орыс әдебиетi - Школа проведения урока:
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің «Сольветка ауылының негізгі мектебі» КММ; - Урок русской литературы, 7 класс. Тема: "Анализ басни И.А.Крылова "Волк и ягненок". Урок применения знаний и умений
- Дата:
Қар. 24, 2022 - Предмет:
Орыс әдебиетi - Школа проведения урока:
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің «Сольветка ауылының негізгі мектебі» КММ; - Урок русской литературы, 9 класс. Тема: "Маленький человек" по Достоевскому". Урок обобщения и систематизации знаний
- Дата:
Қар. 24, 2022 - Предмет:
Орыс тілі - Школа проведения урока:
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің «Сольветка ауылының негізгі мектебі» КММ; - Урок русского языка, 7 класс. Тема: "Времена года. Служебные части речи. Предлог. Значение и типы предлогов. "Словесный портрет" предлога". Урок ознакомления с новым материалом
- Дата:
- Пажир Ахсунхар Математика пәні мұғалімі
- Рашат Аманжол Химия пәні мұғалімі
- Сапан Айнагул Математика пәні мұғалімі
- Бояухан Ризагүл Бастауыш сынып мұғалімі
- Тусэвхан Амангул Ағылшын тілі пәні мұғалімі
- Вирт Светлана ЮрьевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Абдрахманова Самал БауыржановнаФизика пәні мұғалімі
- Байханова Гульжан АмангельдиновнаБастауыш сынып мұғалімі
- Надежкина Дарья НиколаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Нарымбетова Маржан БайдуллаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Аманкулова Ундемес ИгеновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Капиятова Фируза ШухратовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Токсанбаева Айгерим ЖетпысбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кульсаринова Гульмира ЕркиновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Найжанова Роза ЕрмековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Белкина Елена ВладимировнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жампеисова Саулеш Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Темиржанова Майдаш КаиржановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Хазез Салтанат Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Полетаева Мария АлексеевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Безуглова Наталья ГеннадьевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Томаз Екатерина АнатольевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тулиндинов Марат КаиржановичОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Алимова Роза ЖолдыбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Беспрозванная Ольга ВладимировнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Дихан Назерке МубәракқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тулебаева Гульнар ЕркеновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Оспанова Жанат СериковнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жумасанова Гульбахыт ЕрмухамбетовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Усманова Манзура АбдувалиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Абеновой Карлыгаш КанашевнеОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Чиганова Татьяна ФёдоровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Волкова Людмила НиколаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кидралинова Бибигуль КапаровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Казангапова Бибигуль ЕркеновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Апенова Галия СабыровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бактыбаева Жанара ЕсболатовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Чайкина Гульнара СембаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Камалиденова Айман ЖаманготовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Антонова Галина ВладимировнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Нуртаева Назымгуль КудышевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Касимова Шарипа ШабиденовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Шаханова Айгуль КалышевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Шпекова Кокеш БакиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Балтабаева Маулия МустафиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сарманова Куляш АйдарбековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ремель Наталья МихайловнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Дюсенбаев Арман СерикбаевичОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Муканова Марал ОразовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Дерунова Екатерина НиколаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Курманова Бакыт ИбраевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Абдуалиева Каирпану ДомашевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Остапенко Наталья СергеевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бурумбаева Лаззат РахметовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бегайдарова Галия КаербаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бейсенова Мунара ИренгаиповнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Баядилова Мейрамгуль ПетровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жусупбаева Назымгуль КанатовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Коппаева Майкен МалгаждаровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Абуова Айгуль БиляловнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тлеулесова Динара КаримжановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Каирбекова Гульдана ТолегеновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ашимханова Жанар АмангельдиновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Шефер Наталья ВладимировнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Алкенова Гулимхан ТемиргазиновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Абжанова Света КаукеновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Швец Анжелика НиколаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кельдибекова Айгерим ЕрмековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ахметзянова Мунира ЗиннуровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кожагельдинова Асемгуль ЖумажановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Макишева Вера АлександровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Горохова Лариса НиколаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Зекенова Ботагоз ШариазденовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бондаренко Елена ТулешевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жумашева Салтанат АйтмухамбетовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жандосова Гульмира ЗайдоллаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Асаинова Сауле ИмановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Пинчук Юлия АлександровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сартаева Айжамал СоветовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мемедлаева Гульчере СерверовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Буданова Екатерина ЮрьевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ерубаева Алма ЖумабаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Хамитова Жамига ЗайкеновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Шевченко Ирина ИосифовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ермолаева Татьяна СергеевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Оспанова Лаура ТолеугажиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Неумывако Дина ЯковлевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тажмаганбетова Айнаш ШайдулловнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Букаева Алтынай СайрановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Баянова Гулсим КайроллиновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Назарова Инна ФедоровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Алтынбекова Жанат АбылкаировнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бещембаева Слушаш НургалиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Баймульдинова Гульмира КаирбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Касымова Бакыт МауленовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кабиденова Алмагуль БахыттовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Каскырбаева Кулдарай КапановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мирошникова Наталья ВладимировнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ахметова Ардак ТоктасовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Цалугелашвили Виолета ГиоргивнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Куспекова Корлан МаратовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бектасова Жанна СериковнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі