Дулат Аманбай
17
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
3
Достижений международного уровня
Достижений международного уровня
6
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
- Асылбекова Райгуль СембаевнаКітапхана меңгерушісі
- Майбасова Гульнар ОлжабаевнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Абдулина Динара СапарбековнаБастауыш сынып мұғалімі
- Оразалина Бекзат ЕрболовнаИнформатика пәні мұғалімі
- Ахметова Мира МухаметкановнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Акатаева Айнаш ДумашевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Латыпова Назгул КаиркеновнаБастауыш сынып мұғалімі
- Накупова Сауле КуттыбаевнаӨзін-өзі тану пәні мұғалімі
- Каирова Кульмира СакеновнаБастауыш сынып мұғалімі
- Сеитова Асем ТимофеевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Шажанханова Насихат НурлановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Смагулова Замзагул БирликовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Мусабекова Маржан КайратовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Майбас Мөлдір ОлжатайқызыМузыка жетекшісі
- Акбанова Айжан ХабибулловнаДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Кидралинова Бибигуль КапаровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тайгулин Даулет АманкелдиевичТарих пәні мұғалімі
- Рахимжанов Серик КамалиевичТарих пәні мұғалімі
- Аяганова Маншук ЖаскайратовнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Джакова Карлыгаш СуртаевнаМузыка пәні мұғалімі
- Казангапова Бибигуль ЕркеновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жамалиденова Айтжамал ШакиртовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Абдурасилова Зухра КыркбаевнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Рахмангулов Арман ТалгатовичДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Шарипбекова Жулдыз МанатовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Альжанова Айдана РамазановнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Шакенова Шынар АйтимовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Аленова Назгуль ГабитовнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Изтелеуова Разия ЖайлыбаевнаГеография пәні мұғалімі
- Бердыгожаева Жанат АхметовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Амирова Сауле БалтабаевнаТарих пәні мұғалімі
- Молдабаева Гулмира ТельмановнаФизика пәні мұғалімі
- Шаханова Айгуль КалышевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сыздыкова Салтанат КуандыковнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Мамбетова Майра КабиденовнаДиректор
- Абетова Дана БулатовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Абылгазинова Куралай Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Оспанова Майгуль СагындыковнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Бурумбаева Лаззат РахметовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Шахманова Карлыгаш ЗиядиновнаБастауыш сынып мұғалімі
- Асылханова Нурсулу ЖумагельдиновнаАғылшын тілі пәні оқытушысы
- Шарапиденова Жанаргуль КакимовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Баядилова Мейрамгуль ПетровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Уалинова Айнур ЖумагельдиновнаБастауыш сынып мұғалімі
- Турдыбаева Галия АлтынбековнаМатематика пәні мұғалімі
- Итбаева Нургиза ТурсунтаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Жусупбаева Назымгуль КанатовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Рахимжанова Бахыт ШамеловнаХимия пәні мұғалімі
- Ешимова Арнат АйтымовнаГеография пәні мұғалімі
- Садбекова Гульзар АльбековнаИнформатика пәні мұғалімі
- Зорький Жанаргул Бастауыш сынып мұғалімі
- Сеитова Айтжамал АльжановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Омарова Меруерт БагадатовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Солтанова Шынар НурлановнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Мусадилова Жулдыз АксариевнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Амренова Сания КуттыбаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Орынбаев Алмат ЖаскайратовичҮйірме жетекшісі
- Ташева Алмагуль УркеновнаХореограф
- Сагынбекова Гульбаршын ЖанатовнаӨзін-өзі тану пәні мұғалімі
- Бекишева Карлыга СериковнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Абельдинова Маржан КемельевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Бәкібай Толғанай ҚуатқызыҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тасымова Аксауле ЕркиновнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Ташенова Махабат СагындыковнаОрыс тілінде оқытпайтын сыныптарындағы орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі
- Тилеуд Бердихан Көркем еңбек пәні мұғалімі
- Потапова Татьяна ИвановнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Сенкибаева Айгуль ЕрикбаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Вагнер Оксана ВячеславовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Амирова Гульнара ДюсентаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Вишня Татьяна АлександровнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Уайханова Айгуль ОралбековнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Аубакиров Азат НиязбековичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Владимирова Галина ВладимировнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Баисов Ерлан ХазидуловичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Аканов Аскар МагзамовичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Бердхаан Арманбек Көркем еңбек пәні мұғалімі
- Құсайын Қиса СаятұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Халидолда Жаналхан Көркем еңбек пәні мұғалімі
- Уатаева Асия ЕлубаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Махамбетова Гульсара АмантаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Кусаинова Жанаргуль АбаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Жигулин Александр НиколаевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Рай Бауыржан Көркем еңбек пәні мұғалімі
- Каратаев Ертуре СунгатовичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Турумтаева Алия КудайбергеновнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Ещанова Гаухар АйдархановнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Оқан Нұрхат ЖанатұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Сейітова Жұлдыз ЖанатқызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Карманова Нургуль АманжоловнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Канакаева Аймагуль АмангельдиновнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Шакиров Марат АмангельдиновичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Изаев Арман КоныскановичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Шарапиденова Жанаргуль КакимовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Наурзбаева Зинара СурагановнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Кайдарова Гульнара СартаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Дегтярева Галина СергеевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Байтемирова Асылжан ТатимбековнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Муханова Анара БатобаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Аверин Иван СергеевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Комиссарова Галина МихайловнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Рысмуратова Бейбиткул ЕргешбаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Сальденбеков Алмаз ТурсуновичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Нуржанова Кымбат КанатовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Интыкбаева Азиза БолатовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Сыздыкова Бакыткуль АлимжановнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Секенов Нуржан КабековичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Шакирова Айтбобе ЕргалиевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Сураган Берекбол Көркем еңбек пәні мұғалімі
- Стриха Елена ВикторовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Абильденова Динара КайруллиновнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Бимагамбетова Зарема ДауреновнаКөркем еңбек пәні мұғалімі