Ахметова Ардак Токтасовна
8
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
4
Достижений международного уровня
Достижений международного уровня
13
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
3
Достижений учащихся международного уровня
Достижений учащихся международного уровня
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Қаз. 14, 2022 - Дата окончания курса:
Қаз. 17, 2022 - Тип курса:
Басқа да курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
ҚР Орталық сайлау комиссиясы - Тема курсов:
"2022 жылғы 20 қарашаға тағайындалған ҚР Президентінің кезектен тыс сайлауын ұйымдастыру және өткізу"
- Дата начала курса:
Қыр. 24, 2022 - Дата окончания курса:
Қыр. 25, 2022 - Тип курса:
Басқа да курстар - Уровень:
Халықаралық - Место проведения курсов:
"Халықаралық экология, инженерия және педагогика ғылымдар акдемиясы" - Тема курсов:
Концепция и подходы международного исследования PISA
- Дата начала курса:
Маусым 20, 2022 - Дата окончания курса:
Маусым 20, 2022 - Тип курса:
Басқа да курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогигалық университеті - Тема курсов:
Современные тенденции в преподавании русского языка и литературы
- Дата начала курса:
Наурыз 14, 2019 - Дата окончания курса:
Наурыз 14, 2019 - Тип курса:
Басқа да курстар - Уровень:
Өңірлік - Место проведения курсов:
РОО "ARSANA" - Тема курсов:
"Жалпы медиация курсы"
- Дата начала курса:
Қаз. 24, 2021 - Дата окончания курса:
Қаз. 24, 2021 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
АО НЦПК "Өрлеу" - Тема курсов:
Развитие цифровых кометенций педагогов
- Дата начала курса:
Қыр. 15, 2020 - Дата окончания курса:
Қыр. 24, 2020 - Тип курса:
Басқа да курстар - Уровень:
Өңірлік - Место проведения курсов:
Торайғыров университеті - Тема курсов:
Курсы-тренинг "HI-TECH менеджмент"
- Дата начала курса:
Шілде 27, 2020 - Дата окончания курса:
Там. 14, 2020 - Тип курса:
Басқа да курстар - Уровень:
Халықаралық - Место проведения курсов:
YBYRAI CAMP - Тема курсов:
ЛЕТНЯЯ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСКАЯ ШКОЛА "YBYRAI CAMP"
- Дата начала курса:
Там. 12, 2019 - Дата окончания курса:
Там. 26, 2019 - Тип курса:
Басқа да курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
ҚР ҰҚП АТАМЕКЕН - Тема курсов:
Развитие профессиональных компетенций преподавателя курса "Основы предпринимательский деятельности" организации технического и профессионального образования
- Дата начала курса:
Қаз. 28, 2019 - Дата окончания курса:
Қар. 8, 2019 - Тип курса:
Басқа да курстар - Уровень:
Халықаралық - Место проведения курсов:
Кәсіпқор холдингі - Тема курсов:
Внедрение методов критериального оценивания в процессе обучения организаций технического и профессионального образования
- Дата начала курса:
Ақп. 20, 2022 - Дата окончания курса:
Ақп. 20, 2022 - Тип курса:
Басқа да курстар - Уровень:
Халықаралық - Место проведения курсов:
Международный образовательный портал "Солнечный свет" - Тема курсов:
Как педагогу создать здоровую атмосферу в классе
- Дата начала курса:
Там. 19, 2020 - Дата окончания курса:
Там. 26, 2020 - Тип курса:
Басқа да курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
Талап КЕАҚ Оқу-тренингтік орталығы - Тема курсов:
Педагогтердін ІТ -кұзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру
- Дата начала курса:
Маусым 13, 2020 - Дата окончания курса:
Маусым 20, 2020 - Тип курса:
Басқа да курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
Талап КЕАҚ Оқу-тренингтік орталығы - Тема курсов:
Техниқалық және кәсіптік орта бәләмнән кейнгі бәләм беру ұйымдарындағы қашықтан оқыту контентән құрудан бастап оқу процесін ұйымдастыруға деін
- Дата начала курса:
Маусым 19, 2020 - Дата окончания курса:
Маусым 19, 2020 - Тип курса:
Басқа да курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
МЦФЭР-КАЗАХСТАН - Тема курсов:
Реализация дистанционного обучения в школе
- Дата начала курса:
Қаз. 25, 2021 - Дата окончания курса:
Қар. 5, 2021 - Тип курса:
Зерттеу курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
АО НЦПК "Өрлеу" - Тема курсов:
"Русский язык и русская литература" в рамках обновления содержания среднего образования преподавателей колледжей по общеобразовательной дисциплине
- Дата начала курса:
Там. 20, 2020 - Дата окончания курса:
Қыр. 3, 2020 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Республикалық - Предмет:
Орыс тілі мен әдебиеті - Место проведения курсов:
АОО НИШ ЦПМ - Тема курсов:
Обновление содержания среднего образования Республики Казахстан по предмету "Русский язык и литература"
- Дата начала курса:
Маусым 29, 2020 - Дата окончания курса:
Шілде 17, 2020 - Тип курса:
Басқа да курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
Торайғыров университеті - Тема курсов:
Смешанное обучение в современном образовании
- Дата начала курса:
Қыр. 16, 2019 - Дата окончания курса:
Қыр. 30, 2019 - Тип курса:
Басқа да курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
С.Торайғыров атындағы ПАВЛОДАР МЕМЛЕКЕТТІК УНИВЕРСИТЕТІ - Тема курсов:
Критическое мышление для развития предметных компетенции по русскому языку
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Жел. 27, 2021 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Республикалық - "Жеті жарғы" Республикалық қашықтық олимпиадасының қатысушысы
- Дата:
Жел. 27, 2021 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - "Жеті жарғы" Республикалық қашықтық олимпиадасының женімпазы ІІІ орын алған үшін
- Дата:
Жел. 27, 2021 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - "Жеті жарғы" Республикалық қашықтық олимпиадасының женімпазы ІІ орын алған үшін
- Дата:
Жел. 27, 2021 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - "Жеті жарғы" Республикалық қашықтық олимпиадасының женімпазы ІІІ орын алған үшін
- Дата:
Жел. 27, 2021 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Республикалық - "Жеті жарғы" Республикалық қашықтық олимпиадасының қатысушысы
- Дата:
Жел. 27, 2021 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - "Жеті жарғы" Республикалық қашықтық олимпиадасының женімпазы ІІІ орын алған үшін
- Дата:
Жел. 27, 2021 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - "Жеті жарғы" Республикалық қашықтық олимпиадасының женімпазы ІІІ орын алған үшін
- Дата:
Қар. 14, 2020 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Международный конкурс "Мозговой штурм. 10 класс". Диплом ІІ степени
- Дата:
Қар. 14, 2020 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Международный конкурс "Мозговой штурм. 10 класс". Диплом ІІ степени
- Дата:
Қар. 14, 2020 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Международный конкурс "Мозговой штурм. 10 класс". Диплом ІІ степени
- Дата:
Мамыр 11, 2020 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Облыстық - Абай Құнанбаевтың 175 жылдығына арналған "Арттағыға сөзің мен ісің қалсың" ғылыми-практикалық конференциясы
- Дата:
Мамыр 11, 2020 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстар конкурсының жүлдегері - Уровень:
Облыстық - Абай Құнанбаевтың 175 жылдығына арналған "Арттағыға сөзің мен ісің қалсың" ғылыми-практикалық конференциясынын номинациясы үшін
- Дата:
Мамыр 11, 2020 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Облыстық - Абай Құнанбаевтың 175 жылдығына арналған "Арттағыға сөзің мен ісің қалсың" ғылыми-практикалық конференциясы
- Дата:
Қар. 25, 2019 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Облыстық "Қазақстанның көрнекті қайраткерлері" Қашықтық лингвистикалық байқауы ІІ дәрежелі дипломы
- Дата:
Қар. 25, 2019 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Облыстық - Облыстық "Қазақстанның көрнекті қайраткерлері" Қашықтық лингвистикалық байқауына қатысқан үшін
- Дата:
Қар. 25, 2019 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Облыстық - Облыстық "Қазақстанның көрнекті қайраткерлері" Қашықтық лингвистикалық байқауына қатысқан үшін
- Дата:
Қар. 25, 2019 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Облыстық - Облыстық "Қазақстанның көрнекті қайраткерлері" Қашықтық лингвистикалық байқауына қатысқан үшін
- Дата:
Қар. 25, 2019 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Облыстық - Облыстық "Қазақстанның көрнекті қайраткерлері" Қашықтық лингвистикалық байқауына қатысқан үшін
- Дата:
Сәуір 25, 2018 - Тип достижения:
Ғылыми-практикалық конференцияның жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Диплом ІІ Степени "Конституция РК- основа устойчивого развития государства и общества"
- Дата:
Сәуір 9, 2018 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - І Республикалық қашықтық "Ұлы дала жастары" олимпиадасына студенттермен нәтижелі жұмыс жүргізген үшін
- Дата:
Сәуір 9, 2018 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - І Республикалық қашықтық "Ұлы дала жастары" олимпиадасына студенттермен нәтижелі жұмыс жүргізген үшін
- Дата:
Сәуір 9, 2018 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - І Республикалық қашықтық "Ұлы дала жастары" олимпиадасына студенттермен нәтижелі жұмыс жүргізген үшін
- Дата:
Сәуір 9, 2018 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - І Республикалық қашықтық "Ұлы дала жастары" олимпиадасына студенттермен нәтижелі жұмыс жүргізген үшін
- Дата:
Наурыз 1, 2018 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Білім беру ұйымы - Колледжішілік олимпиадасында орыс тілі мен әдебиет пәнінен ІІІ орын алған үшін
- Дата:
Наурыз 1, 2018 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Білім беру ұйымы - Колледжішілік олимпиадасында орыс тілі мен әдебиет пәнінен ІІІ орын алған үшін
- Дата:
Наурыз 1, 2018 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Білім беру ұйымы - Колледжішілік олимпиадасында орыс тілі мен әдебиет пәнінен ІІ орын алған үшін
- Дата:
Наурыз 1, 2018 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Білім беру ұйымы - Колледжішілік олимпиадасында орыс тілі мен әдебиет пәнінен ІІ орын алған үшін
- Дата:
Ақп. 14, 2018 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Республикалық - ІІІ Международная научно-практическая конференция студентов
- Дата:
- Надежкина Дарья НиколаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Нарымбетова Маржан БайдуллаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Аманкулова Ундемес ИгеновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Капиятова Фируза ШухратовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Токсанбаева Айгерим ЖетпысбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Нурмакина Кульпан ЕрсаиновнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Кульсаринова Гульмира ЕркиновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Найжанова Роза ЕрмековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Белкина Елена ВладимировнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жампеисова Саулеш Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Худжанова Алия ЗаркешевнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Темиржанова Майдаш КаиржановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Хазез Салтанат Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Полетаева Мария АлексеевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Безуглова Наталья ГеннадьевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Томаз Екатерина АнатольевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тулиндинов Марат КаиржановичОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Есельбаева Асель АкылбековнаМеңгеруші
- Алимова Роза ЖолдыбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Беспрозванная Ольга ВладимировнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Дихан Назерке МубәракқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тулебаева Гульнар ЕркеновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Хайрош Жардем Арнайы пәндер оқытушысы
- Крылова Юлия ВладимировнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Оспанова Жанат СериковнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Амирханова Мадина ТулеубаевнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Абдрахманова Жанаргуль ТохтаровнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Жумасанова Гульбахыт ЕрмухамбетовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мысыкбаева Асель КабылбековнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Усманова Манзура АбдувалиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Рогова Наталья ВладимировнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Моисеенко Наталия ВикторовнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Сарсембинова Акмарал ТлектесовнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Батталов Кайрат ГабдулхаировичАрнайы пәндер оқытушысы
- Нигматуллин Рустам РинатовичАрнайы пәндер оқытушысы
- Свичкарь Ирина ВасильевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Абеновой Карлыгаш КанашевнеОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Никишина Людмила ВалентиновнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Султангазин Аблайхан АскаровичАрнайы пәндер оқытушысы
- Чиганова Татьяна ФёдоровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Волкова Людмила НиколаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кидралинова Бибигуль КапаровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Казангапова Бибигуль ЕркеновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Апенова Галия СабыровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Аманбек Жардемгул Арнайы пәндер оқытушысы
- Бактыбаева Жанара ЕсболатовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Чайкина Гульнара СембаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Камалиденова Айман ЖаманготовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жакенова Салтанат СоциаловнаМеңгеруші
- Антонова Галина ВладимировнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Иманбаева Гульнара МаратовнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Кирибаева Айжан СабыржановнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Нуртаева Назымгуль КудышевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бекбаева Жапырак МаутаевнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Акишева Айгерим МухадатовнаМеңгеруші
- Сулейменова Гульмира КатетовнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Касимова Шарипа ШабиденовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Шаханова Айгуль КалышевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Шпекова Кокеш БакиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Каримова Динара СансызбаевнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Балтабаева Маулия МустафиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сарманова Куляш АйдарбековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Каримжанова Рысгуль БекшеновнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Ремель Наталья МихайловнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Дюсенбаев Арман СерикбаевичОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Муканова Марал ОразовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Дерунова Екатерина НиколаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Курманова Бакыт ИбраевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Абдуалиева Каирпану ДомашевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Остапенко Наталья СергеевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бурумбаева Лаззат РахметовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бегайдарова Галия КаербаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сардарбекова Айман ГаббасовнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Касенова Асия АбулкаировнаМеңгеруші
- Бейсенова Мунара ИренгаиповнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Абдинов Нуржан СабитовичАрнайы пәндер оқытушысы
- Досхожаева Алия ЖангалиевнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Баядилова Мейрамгуль ПетровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жусупбаева Назымгуль КанатовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Вайгандт Юлия ВладимировнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Коппаева Майкен МалгаждаровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Абуова Айгуль БиляловнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тлеулесова Динара КаримжановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Усенова Баянгуль КубаидолиновнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Каирбекова Гульдана ТолегеновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Утемисова Салтанат РисбековнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Ашимханова Жанар АмангельдиновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Шефер Наталья ВладимировнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сыздыков Марат АбылхасановичАрнайы пәндер оқытушысы
- Нигматуллина Лилия СабиржановнаМеңгеруші
- Алкенова Гулимхан ТемиргазиновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Абжанова Света КаукеновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Швец Анжелика НиколаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кельдибекова Айгерим ЕрмековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ахметзянова Мунира ЗиннуровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кожагельдинова Асемгуль ЖумажановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Макишева Вера АлександровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Нурбекова Корлангаят КатаевнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Олейник Светлана АлександровнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Горохова Лариса НиколаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ташимов Даурен КабдешовичАрнайы пәндер оқытушысы
- Зекенова Ботагоз ШариазденовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бондаренко Елена ТулешевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жумашева Салтанат АйтмухамбетовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жандосова Гульмира ЗайдоллаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Асаинова Сауле ИмановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Пинчук Юлия АлександровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сартаева Айжамал СоветовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мемедлаева Гульчере СерверовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Буданова Екатерина ЮрьевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ерубаева Алма ЖумабаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Хамитова Жамига ЗайкеновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Шевченко Ирина ИосифовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Калиева Жанар ТемиржановнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Ермолаева Татьяна СергеевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Есмаганбетова Айнаш РымбековнаМеңгеруші
- Оспанова Лаура ТолеугажиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Неумывако Дина ЯковлевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Шанашев Оразбай КамкеновичАрнайы пәндер оқытушысы
- Тажмаганбетова Айнаш ШайдулловнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Букаева Алтынай СайрановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Баянова Гулсим КайроллиновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жалпаков Талгат ТемиржановичАрнайы пәндер оқытушысы
- Назарова Инна ФедоровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Алтынбекова Жанат АбылкаировнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бещембаева Слушаш НургалиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сыздыкова Нургуль АбилхасановнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Нуркенова Замзагуль МадиевнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Вычка Ольга ВладимировнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Грудцына Софья МуратовнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Жумалин Аманжол ТемирболатовичАрнайы пәндер оқытушысы
- Баймульдинова Гульмира КаирбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сельханова Майра НурмукановнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Щербакова Светлана ГеннадьевнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Джамалбаев Кайрат СагатовичАрнайы пәндер оқытушысы
- Хурманхан Марал Арнайы пәндер оқытушысы
- Касымова Бакыт МауленовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Шабалина Альмира ЗакарияновнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Құлмаханов Айбек ЕралыұлыАрнайы пәндер оқытушысы
- Кабиденова Алмагуль БахыттовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Карабаева Алия ТалгатовнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Каскырбаева Кулдарай КапановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мирошникова Наталья ВладимировнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Дубровская Алёна ПетровнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Қабдрашит Райхан РусланқызыАрнайы пәндер оқытушысы
- Яцкевич Татьяна ВладимировнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Каирханова Айгуль АнатольевнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Негриенко Надежда НиколаевнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Темиржанов Кайрат АмангельдиновичАрнайы пәндер оқытушысы
- Бейсекеев Абзал ИбраевичАрнайы пәндер оқытушысы
- Кастенич Родион МиржановичАрнайы пәндер оқытушысы
- Абаильдинова Жулдуз КадыровнаМеңгеруші
- Багим Асылхан НурболатұлыАрнайы пәндер оқытушысы
- Айгожин Махамбет АскаровичАрнайы пәндер оқытушысы
- Цалугелашвили Виолета ГиоргивнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Оспанова Индира МейрамовнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Стародубцева Елена ЛеонидовнаАрнайы пәндер оқытушысы
- Куспекова Корлан МаратовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бектасова Жанна СериковнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Косынтаев Бауржан БалтабековичАрнайы пәндер оқытушысы
- Сакенов Азат АрсылановичАрнайы пәндер оқытушысы