Ахметова Бакытгул Байжановна
1
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
5
Достижений международного уровня
Достижений международного уровня
1
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
8
Достижений учащихся международного уровня
Достижений учащихся международного уровня
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Наурыз 26, 2019 - Дата окончания курса:
Наурыз 26, 2019 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
АО НЦПК "Өрлеу" - Тема курсов:
"Ұлы даланың жеті қыры" мақаласы аясында мәдени мұраның маңыздылығы
- Дата начала курса:
Там. 28, 2020 - Дата окончания курса:
Там. 28, 2020 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
АОО НИШ ЦПМ - Тема курсов:
Қашықтықтан оқуды үйренемін
- Дата начала курса:
Маусым 30, 2017 - Дата окончания курса:
Шілде 21, 2017 - Тип курса:
Денгейлі курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
АОО НИШ ЦПМ - Тема курсов:
"Рефлексия в практике"
- Дата начала курса:
Ақп. 5, 2018 - Дата окончания курса:
Ақп. 9, 2018 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
АО НЦПК "Өрлеу" - Тема курсов:
"Зайырлылық және дінтану негіздері" курсын оқытудың теориялық және әдістемелік негіздері
- Дата начала курса:
Там. 1, 2022 - Дата окончания курса:
Там. 12, 2022 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
АО НЦПК "Өрлеу" - Тема курсов:
Тарих пәні мұғалімдерінің пәндік құзыреттіліктерін дамыту (5-9 сынып тар)
- Дата начала курса:
Там. 16, 2020 - Дата окончания курса:
Қыр. 16, 2020 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Облыстық - Предмет:
Дүниежүзі тарихы - Место проведения курсов:
АО НЦПК "Өрлеу" - Тема курсов:
Всемирная история и Основы права в рамках обновления содержания образования
- Дата начала курса:
Маусым 3, 2017 - Дата окончания курса:
Шілде 3, 2017 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Облыстық - Предмет:
Қазақстан тарихы - Место проведения курсов:
АО НЦПК "Өрлеу" - Тема курсов:
История Казахстана и Основы права в рамках обновления содержания образования РК
- Дата начала курса:
Қаз. 7, 2016 - Дата окончания курса:
Қар. 7, 2016 - Тип курса:
Денгейлі курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
АОО НИШ ЦПМ - Тема курсов:
Лидерство учителя в педагогическом сообществе
- Дата начала курса:
Там. 8, 2016 - Дата окончания курса:
Қаз. 21, 2016 - Тип курса:
Денгейлі курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
АОО НИШ ЦПМ - Тема курсов:
"Лидерство учителя в педагогическом сообществе"
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
- Дата:
Қаз. 3, 2022 - Тип достижения:
ҚР Білім және Ғылым Министрлігінің Алғыс хаты - Уровень:
Республикалық
- Дата:
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Қар. 2, 2022 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - 2-7 сынып оқушылары арасында зерттеу жобалары мен шығармашылық жұмыстарының "Зерде" республикалық конкурсының облыстық кезеңінің ІІ дәрежелі диплом жүлдегері
- Дата:
Қаз. 28, 2022 - Тип достижения:
Ғылыми-практикалық конференцияның жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - "ХіV Торайғыров оқулары" атты Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясында жоғары нәтижеге қол жеткізгені үшін марапатталды
- Дата:
Қаз. 28, 2022 - Тип достижения:
Ғылыми-практикалық конференцияның жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - "ХіV Торайғыров оқулары" атты Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясында жоғары нәтижеге қол жеткізгені үшін марапатталды
- Дата:
Қаз. 18, 2022 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - "Тарихи шежірем. Менің тегімнің тарихы" Республикалық байқауы облыстық кезеңінің жүлдегері
- Дата:
Мамыр 18, 2022 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - 5-9 сынып оқушылары арасында республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды турының жүлдегері
- Дата:
Сәуір 12, 2022 - Тип достижения:
Ғылыми-практикалық конференцияның жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - "ХХІІ Сәтбаев оқулары" атты Халықаралық ғылыми конференциясына "Жасампаз" номинациясына ие болған
- Дата:
Жел. 9, 2021 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - "Юный экскурсовод" облыстыққашықтық байқауының жеңімпазы
- Дата:
Мамыр 13, 2021 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - "Рухани жаңғыру" бағдарламасын іске асыру және Баянауылдың құрылуына 195 жыл толу аясында "Менің кіші Отаным" облыстық онлайн-байқауының жеңімпазы І Дәрежелі диплом
- Дата:
Сәуір 12, 2021 - Тип достижения:
Ғылыми-практикалық конференцияның жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Жас ғалымдар, магистранттар, студенттер мен мектеп оқушыларының "ХХІ Сәтбаев оқулары" атты халықаралық ғылыми конференциясында жоғары нәтижеге қол жеткізген үшін марапатталды
- Дата:
Қаз. 7, 2019 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Республикалық "Шеберлер қаласы: ата-бабамыздың мұрасын сақтаймыз және дамытамыз" жарысының облыстық кезеңінің жеңімпазы
- Дата:
Сәуір 12, 2019 - Тип достижения:
Ғылыми-практикалық конференцияның жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Академик Қ.И.Сәтбаевтың 120 жылдығына арналған жас ғалым, магистранттар, студенттер мен мектеп оқушыларының "ХІХ Сәтбаев оқулар" атты халықаралық ғлыми конференцияда "Шығармашылық ғылыми шешім" номинациясына ие болды
- Дата:
Сәуір 12, 2019 - Тип достижения:
Ғылыми-практикалық конференцияның жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Академик Қ.И.Сәтбаевтың 120 жылдығына арналған Жас ғалымдар, магистранттар, студенттер мен мектеп оқушыларының "ХІХ Сәтбаев оқулары" атты халықаралық ғылыми конференцияда жоғары нәтижеге қол жеткізгені үшін марапатталды
- Дата:
Қаз. 11, 2018 - Тип достижения:
Ғылыми-практикалық конференцияның жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Жас ғалымдар, магистранттар, студенттер мен мектеп оқушыларының "XVIII Сәтбаев оқулары" атты халықаралық ғылыми конференциясында "Жасампаз ғылыми шешім" номинация иегері
- Дата:
Сәуір 11, 2018 - Тип достижения:
Ғылыми-практикалық конференцияның жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Жас ғалымдар, магистранттар, студенттер мен мектеп оқушыларының "XVIII Сәтбаев оқулары" атты халықаралық ғылыми конферениясында "Жасампаз ғылыми шешім" наминациясына ие болды номинация иегері
- Дата:
- Жуманазарова Бану КурманалиевнаТарих пәні мұғалімі
- Бобылев Сергей СергеевичТарих пәні мұғалімі
- Ситникова Наталья ВалерьевнаТарих пәні мұғалімі
- Захаренко Татьяна АлексеевнаТарих пәні мұғалімі
- Сизько Анжелика ВикторовнаТарих пәні мұғалімі
- Рысбаева Жанна ЖаксылыковнаТарих пәні мұғалімі
- Шапауов Алибек КабыкеновичТарих пәні мұғалімі
- Холмова Елена ВладимировнаТарих пәні мұғалімі
- Мукушев Даулен МакановичТарих пәні мұғалімі
- Крикунов Михаил ЕвгеньевичТарих пәні мұғалімі
- Бейсеков Рахметолла АнатольевичТарих пәні мұғалімі
- Федоренко Сергей ГеннадьевичТарих пәні мұғалімі
- Жакупова Айгуль ТуяковнаТарих пәні мұғалімі
- Мухитова Айнур МараловнаТарих пәні мұғалімі
- Каиркулов Ерхан СаттаровичТарих пәні мұғалімі
- Садыков Нурболат ОразбековичТарих пәні мұғалімі
- Олжагельдинов Берик КуатовичТарих пәні мұғалімі
- Темрханов Толеухан Тарих пәні мұғалімі
- Артес Еркегул -Тарих пәні мұғалімі
- Сарсенова Азиза ЕркеновнаТарих пәні мұғалімі
- Хворова Оксана ЮрьевнаТарих пәні мұғалімі
- Мусабаева Каршыга ЗулхарнейновнаТарих пәні мұғалімі
- Филиппова Нина ФедоровнаТарих пәні мұғалімі
- Акылбеков Данияр БолатовичТарих пәні мұғалімі
- Ахмекенова Сая СайлаубаевнаТарих пәні мұғалімі
- Алиаскарова Анара ТолеутаевнаТарих пәні мұғалімі
- Кудайбергенова Айнур БиржановнаТарих пәні мұғалімі
- Хуан Гулбек Тарих пәні мұғалімі
- Азатова Анара ЖанабаевнаТарих пәні мұғалімі
- Ахметова Ляйла МагауовнаТарих пәні мұғалімі
- Дакей Аймерей Тарих пәні мұғалімі
- Сұлтанғазы Қайрат ҚайроллаұлыТарих пәні мұғалімі
- Яковенко Ольга АнатольевнаТарих пәні мұғалімі
- Турсунова Раушан КаируагизовнаТарих пәні мұғалімі
- Штерц Татьяна ВладимировнаТарих пәні мұғалімі
- Жакупов Марат ОмаровичТарих пәні мұғалімі
- Халық Амангүл Тарих пәні мұғалімі
- Кульжанов Дауржан КайргельдыевичТарих пәні мұғалімі
- Сарсекеев Даулет КайратовичТарих пәні мұғалімі
- Берденбай Майгуль Тарих пәні мұғалімі
- Дюсембаев Бауржан КабденовичТарих пәні мұғалімі
- Темирбаева Жибек ТолеутаевнаТарих пәні мұғалімі
- Тайгулин Даулет АманкелдиевичТарих пәні мұғалімі
- Рахимжанов Серик КамалиевичТарих пәні мұғалімі
- Зотова Ксения АлександровнаТарих пәні мұғалімі
- Жантемирова Гаухар БолатхановнаТарих пәні мұғалімі
- Кучукова Индира КурмангалиевнаТарих пәні мұғалімі
- Бабыкова Гаухар КабдыровнаТарих пәні мұғалімі
- Тельникова Анастасия ЮрьевнаТарих пәні мұғалімі
- Амирова Сауле БалтабаевнаТарих пәні мұғалімі
- Кульжанов Гамал КаиргельдиновичТарих пәні мұғалімі
- Дыба Юлия АлександровнаТарих пәні мұғалімі
- Куч Алёна АлександровнаТарих пәні мұғалімі
- Молдахметова Жумакуль МеныспаевнаТарих пәні мұғалімі
- Алтаева Айжан КаскирбаевнаТарих пәні мұғалімі
- Рахимова Асем МуратовнаТарих пәні мұғалімі
- Шахметова Алма СапаргалиевнаТарих пәні мұғалімі
- Габдылгазизова Зылиха НажмиденовнаТарих пәні мұғалімі
- Умаров Арман АлпамысовичТарих пәні мұғалімі
- Молдабеков Бауржан КасымтаевичТарих пәні мұғалімі
- Маканов Мадияр ЕржановичТарих пәні мұғалімі
- Қасымхан Самат МұсалыұлыТарих пәні мұғалімі
- Саворовский Юрий ВикторовичТарих пәні мұғалімі
- Торехан Есет Тарих пәні мұғалімі
- Путинцева Лидия АлександровнаТарих пәні мұғалімі
- Зарлыхан Әділбек НұрболатұлыТарих пәні мұғалімі
- Абдугалиева Айнаш АйтбаевнаТарих пәні мұғалімі
- Абдраев Тимур ЕркеновичТарих пәні мұғалімі
- Мукушев Асет СериковичТарих пәні мұғалімі
- Тусупов Айбек РуслановичТарих пәні мұғалімі
- Есмакаева Гульмира БолатовнаТарих пәні мұғалімі
- Бельгибаева Динаш СейтахметовнаТарих пәні мұғалімі
- Абраева Гульжамал МухаметкановнаТарих пәні мұғалімі
- Исина Мадина НарбековнаТарих пәні мұғалімі
- Нурсейтова Динара БолаткановнаТарих пәні мұғалімі
- Жамалиденов Кабиден ЖилкайдаровичТарих пәні мұғалімі
- Илюсизов Адиль БоромбаевичТарих пәні мұғалімі
- Аханова Анаргуль ТолеутаевнаТарих пәні мұғалімі
- Кумарова Айгерим ДулатовнаТарих пәні мұғалімі
- Нурхаева Ардак Тарих пәні мұғалімі
- Аушахманова Бакытгуль ТулегеновнаТарих пәні мұғалімі
- Есенкұл Ақәділ КенжебекұлыТарих пәні мұғалімі
- Азимова Гулживек Тарих пәні мұғалімі
- Асанқұл Тараз БекжанұлыТарих пәні мұғалімі
- Әлиақбар Айнұр БағланқызыТарих пәні мұғалімі
- Секер Таяаватан Тарих пәні мұғалімі
- Қияқбай Сүндет МаратұлыТарих пәні мұғалімі
- Сауырбай Март Тарих пәні мұғалімі
- Байкежанова Балжан РуслановнаТарих пәні мұғалімі
- Смагулов Бауыржан МейрамовичТарих пәні мұғалімі
- Изатбекова Айнаш БалгабаевнаТарих пәні мұғалімі
- Жолаева Алия АзатовнаТарих пәні мұғалімі