Хуанвай Аянуур
5
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
6
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
Данные по аттестациям
- Аттестация:
2023 Среднее образование ОО г.Аксу (весна)Прежняя категория:
ВтораяКатегория в удостоверении:
Педагог-модератор По должности:
Учитель биологии
просмотреть ЭЛЕКТРОННОЕ УДОСТОВЕРЕНИЕ  
Электронное удостоверение
Предыдущие аттестации
- Дата:
Aug. 29, 2018 - Место проведения:
KSU "Secondary school of the village of Bereke" of the education department of the city of Aksu, the education department of Pavlodar region - Присвоенная категория:
Вторая
- Аттестация:
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
July 18, 2022 - Дата окончания курса:
Aug. 12, 2022 - Тип курса:
The updated content of education - Уровень:
Областной - Предмет:
Biology - Место проведения курсов:
АОО НИШ ЦПМ - Тема курсов:
Мектептегі биология сабағы: басымдықтар және жетілдіру стратегиялары
- Дата начала курса:
June 5, 2018 - Дата окончания курса:
June 15, 2018 - Тип курса:
Multilingualism courses - Уровень:
Областной - Предмет:
Biology - Место проведения курсов:
АОО «USTAZ» - Тема курсов:
2018 жылдың 5-15 маусым аралығында "XXI ғасырдың педагогы" атты біліктілікті арттыру бағдарламасының 72 сағаттық Биология,Химия, Физика және Информатика пән мұғалімдеріне арналған пәндік курсын тәмамдағанын растайды.
- Дата начала курса:
July 21, 2020 - Дата окончания курса:
July 28, 2020 - Тип курса:
The updated content of education - Уровень:
Областной - Предмет:
Biology - Место проведения курсов:
АОО НИШ ЦПМ - Тема курсов:
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДББҰ «Педагогикалық шеберлік орталығы» жекеменшік мекемесі әзірлеген «Оқушылардың жаратылыстану-ғылыми және оқу сауаттылығын креативті ойлауын дамыту » педагог кадрларының біліктілігін арттырудың білім беру бағдарламасы бойынша 56 академиялық сағат көлемінде оқу курсын аяқтады.
- Дата начала курса:
March 10, 2019 - Дата окончания курса:
March 18, 2019 - Тип курса:
The updated content of education - Уровень:
Областной - Предмет:
Biology - Место проведения курсов:
АО НЦПК "Өрлеу" - Тема курсов:
Қазақстан Республкасында орта білім мазмұнын жаңарту шеңберінде "Биология "және "Жаратылыстану "пәндері бойынша педагог кадрлардың біліктілігін арттыру білім беру бағдарламасы бойынша 80 академиялық сағат көлемінде оқу курсын аяқтады
- Дата начала курса:
Feb. 19, 2018 - Дата окончания курса:
June 16, 2018 - Тип курса:
Multilingualism courses - Уровень:
Республиканский - Предмет:
Biology - Место проведения курсов:
АОО НИШ ЦПМ - Тема курсов:
participated in the Professional Development program 420 hours of intensive English 72 hours of Content and Language Learning
- Дата начала курса:
April 22, 2019 - Дата окончания курса:
May 11, 2019 - Тип курса:
The updated content of education - Уровень:
Областной - Предмет:
Biology - Место проведения курсов:
АО НЦПК "Өрлеу" - Тема курсов:
Жаңартылған бiлiм беру мазмұны жағдайындағы инклюзивтiк теория және практика: жай- күйі, проблемалары, перспективасы.
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Feb. 7, 2023 - Тип достижения:
Победитель олимпиады - Уровень:
Республиканский - Жалпы білім беретін мектептерге арналған "Ақбота" зияткерлік олимпиадасының жеңімпазы III дәрежелі
- Дата:
Dec. 5, 2022 - Тип достижения:
Победитель олимпиады - Уровень:
Республиканский - Халықаралық ғылым мен білімді қолдау орталығының қолдауымен Эрудит интелектуалды білім сайтының ұйымдастыруымен оқушылар арасында өткен, Республикалық пәндік олимпиадаға биология пәні бойынша қатысып, үздік нәтиже көрсеткені үшін
- Дата:
Dec. 5, 2022 - Тип достижения:
Победитель олимпиады - Уровень:
Республиканский - «Дарынды бала» Республикалық балалар мен жасөспірімдер сайтының ұйымдастыруымен оқушылар арасында өткен Республикалық пәндік олимпиадаға «биология» пәні бойынша қатысып, үздік нәтиже көрсеткені үшін
- Дата:
Nov. 21, 2022 - Тип достижения:
Победитель олимпиады - Уровень:
Республиканский - Халықаралық ғылым мен білімді қолдау орталығының қолдауымен Мың бала интелектуалды білім сайтының ұйымдастыруымен оқушылар арасында өткен Республикалық олимпиадаға Биология пәні бойынша қатысып ерекше шығармашылық дарынымен көзге түскені үшін
- Дата:
Nov. 21, 2022 - Тип достижения:
Победитель олимпиады - Уровень:
Республиканский - Халықаралық ғылым мен білімді қолдау орталығының қолдауымен Мың бала интелектуалды білім сайтының ұйымдастыруымен оқушылар арасында өткен Республикалық олимпиадаға Биология пәні бойынша қатысып үздік нәтиже көрсеткені үшін
- Дата:
Dec. 5, 2021 - Тип достижения:
Победитель олимпиады - Уровень:
Республиканский - "Ақбота" зияткерлік олимпиадасының жеңімпазы II дәрежелі
- Дата:
Листы наблюдения уроков
- Дата:
Jan. 16, 2023 - Предмет:
Biology - Школа проведения урока:
KSU "Secondary school of the village of Bereke" of the education department of the city of Aksu, the education department of Pavlodar region
- Дата:
Jan. 13, 2023 - Предмет:
Biology - Школа проведения урока:
KSU "Secondary school of the village of Bereke" of the education department of the city of Aksu, the education department of Pavlodar region
- Дата:
Jan. 11, 2023 - Предмет:
Biology - Школа проведения урока:
KSU "Secondary school of the village of Bereke" of the education department of the city of Aksu, the education department of Pavlodar region
- Дата:
- Торехан Гульсара Учитель казахского языка и литературы
- Жампеисова Саулеш Учитель русского языка и литературы
- Хазез Салтанат Учитель русского языка и литературы
- Шұғла Ақмира Учитель математики
- Кейль Екатерина ОлеговнаУчитель начальных классов
- Ауыт Хуанбег Преподаватель-организатор начальной военной подготовки
- Амантай Береке Учитель информатики
- Мусабекова Мадина СериккановнаУчитель казахского языка и литературы
- Халидолда Жаналхан Учитель художественного труда
- Санкей Нина Kindergarten Teacher
- Шерихбай Алтынбек Учитель физической культуры
- Шайзада Кунишай Учитель музыки
- Шайзат Арыстанбек Учитель технологии
- Романов Азамат МахмудовичУчитель биологии
- Жаминова Гульжан БахытовнаУчитель биологии
- Аментаева Алтынгуль БакытовнаУчитель биологии
- Ромашова Анастасия ЭдуардовнаУчитель биологии
- Дубровская Лариса ПетровнаУчитель биологии
- Куземшин Айдар ЕрболовичУчитель биологии
- Сапарбаева Алия АзатовнаУчитель биологии
- Рахметова Эльмира АмангельдыевнаУчитель биологии
- Яхшиликов Нурлыбай БазаровичУчитель биологии
- Темергалинов Қайыржан СерікболұлыУчитель биологии
- Жантенова Жулдыз АсылболатовнаУчитель биологии
- Аубакирова Салтанат ЖумабаевнаУчитель биологии
- Сыздыкова Ляззат ЗамзамовнаУчитель биологии
- Канавальцева Мария СергеевнаУчитель биологии
- Абдыкаримова Жадыра БекболатовнаУчитель биологии
- Казанцева Рита ФедоровнаУчитель биологии
- Панихин Юрий ЛеонидовичУчитель биологии
- Папанова Мария АндреевнаУчитель биологии
- Дуйсенбек Каиргельды ДуйсенбекулыУчитель биологии
- Хали Галия Учитель биологии
- Тункинова Карлыгаш ЖастлековнаУчитель биологии
- Толентаева Маржан НурлановнаУчитель биологии
- Ескулов Даурен АбылхасымовичУчитель биологии
- Койлыбаева Ардак ТоктасыновнаУчитель биологии
- Бакирова Разиля РаилевнаУчитель биологии
- Арынгазинов Айбек БекмуратовичУчитель биологии
- Гололобова Елена НиколаевнаУчитель биологии
- Черняков Сергей ИвановичУчитель биологии
- Заирова Айнаш ЗейнелгабиденовнаУчитель биологии
- Сыздыкова Гульжан АнуарбековнаУчитель биологии
- Касымова Гульнара ЖантеновнаУчитель биологии
- Рахимова Гульжихан ИляловнаУчитель биологии
- Ильчубаева Гульнара ТалаповнаУчитель биологии
- Ещанова Гаухар АйдархановнаУчитель биологии
- Елеусизова Гульжан ЖастлековнаУчитель биологии
- Купяшарова Алия АдилбаевнаУчитель биологии
- Тілеубай Қуаныш Учитель биологии
- Сапаров Алмас ИсаиновичУчитель биологии
- Сабитова Гульшат ИманмашруповнаУчитель биологии
- Шарапиденова Таургуль ЖетимхановнаУчитель биологии
- Хайрол Лашын Учитель биологии
- Аушакимова Ольга СембаевнаУчитель биологии
- Иванова Евгения ВикторовнаУчитель биологии
- Токсанова Асемгуль СериковнаУчитель биологии
- Райымжанова Назымгуль ЕлубаевнаУчитель биологии
- Ахмедьянова Бахитжан ОраловнаУчитель биологии
- Каратаева Мадина ДюсембаевнаУчитель биологии
- Сатыбалдина Меруерт ОндрисовнаУчитель биологии
- Сайм Нина Учитель биологии
- Команова Дина АлександровнаУчитель биологии
- Нурмаганбетова Гульсара АнуарбековнаУчитель биологии
- Жекенова Майжан КайриденовнаУчитель биологии
- Байбекова Гульмира ЗиядиновнаУчитель биологии
- Абикенова Айсулу КабылбековнаУчитель биологии
- Асанова Шнар ЖангабыловнаУчитель биологии
- Айдарханова Зарина ТалаповнаУчитель биологии
- Канапина Лаззат ЕргановнаУчитель биологии
- Рахимова Алия АйтенкызыУчитель биологии
- Лакбагарова Омиргуль КалиевнаУчитель биологии
- Құмар Тлеужан ҚуатұлыУчитель биологии
- Кайдагулова Умыт ЖомартовнаУчитель биологии
- Кайсина Ляйля КулумхановнаУчитель биологии
- Сарсенова Айнур ТоктаровнаУчитель биологии
- Аскарова Саулет ТемирболатовнаУчитель биологии
- Мадениетова Индира ФаридовнаУчитель биологии